Animal Crossing: New Horizons ابتدا قرار بود بازی کاملا متفاوتی باشد

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

طی مصاحبه‌ای که امروز با اعضای تیم سازنده‌ی بازی Animal Crossing: New Horizons صورت گرفت، آگاه شدیم که این عنوان ابتدا قرار بود کاملا متفاوت با نسخه‌ی حال حاضر باشد.

بدون شک Animal Crossing: New Horizons یکی از برترین و جذاب‌ترین بازی‌های موجود بر روی کنسول نینتندو سوییچ به حساب می‌آید. این بازی یکی از نسخه‌های فرنچایز Animal Crossing است که در ابتدای شیوع ویروس کرونا به صورت انحصاری بر روی این کنسول در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. یکی از دلایل خرید این کنسول توسط عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را هم باید وجود همین عنوان به شمار آورد. به دلیل استقبال خوب افراد، تیم سازنده هم تصمیم گرفت تا پشتیبانی بسیار خوبی از آن داشته باشد. تقریبا هر ماه یک یا چند به‌روزرسانی برای این اثر در دسترس قرار می‌گیرد و شاهد افزایش محتویات آن هستیم. گفتنی است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

امروز مصاحبه‌ی جالبی با چند تن از اعضای شرکت نینتندو انجام شد و در جریان آن با خبر شدیم که آن‌ها قصد داشتند تا بازی Animal Crossing: New Horizons را کاملا متفاوت با چیزی که در حال حاضر تجربه می‌کنید، در دسترس قرار دهند. ظاهرا این تیم در نظر داشته است تا سبک این عنوان را کمی نسبت به نسخه‌های پیشین تغییر دهد که در نهایت از این تصمیم منصرف شد و اثری که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید را عرضه کرد. البته این تصمیم به هیچ وجه به ضرر سازندگان تمام نشد و در نهایت آن‌ها به تمام خواسته‌های خود دست پیدا کردند. شرکت نینتندو اعلام کرده است که از رضایت کاربران خشنود است و در ادامه نیز برنامه‌های بی‌شماری برای Animal Crossing: New Horizons خواهد داشت.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Animal Crossing: New Horizons، آن‌ها را فورا به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

1
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید