رویدادهای بیشتری برای بازی Animal Crossing: New Horizons در نظر گرفته شده است

۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۲

به گفته‌ی داگ باوزر (Doug Bowser)، رئیس نینتندو در آمریکا، بازی Animal Crossing: New Horizons در آینده میزبان رویدادها و محتوای بیشتری خواهد بود.

پس از به پایان رسیدن Nintendo Direct ویژه‌ی E3 2021، بسیاری متوجه غیاب یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سوییچ یعنی Animal Crossing: New Horizons شدند. با این حال علی‌رغم عدم حضور در E3 2021، داگ باوزر به هواداران اطمینان داده که کار نینتندو با این بازی تمام نشده است. با وجود اینکه این بازی دو سال پیش عرضه شد، نینتندو توانسته با انتشار فصول متفاوت، بازی‌بازان زیادی را به صورت دائمی سرگرم نگه دارد. محبوبیت Animal Crossing: New Horizons حتی به همکاری نینتندو با برندهای گوناگون در دنیای واقعی هم رسیده است. برای مثال شرکت عروسک‌سازی Build-a-Bear یا برند H&M با نینتندو بر سر این بازی همکاری کرده‌اند.

باوزر در مصاحبه‌ی جدید خود در مورد نقش Animal Crossing: New Horizons در این پاندمی صحبت کرد. نه تنها بازی بخش مهمی از زنده نگه داشتن تعاملات اجتماعی، آن هم در زمانی که بسیاری در خانه گرفتار شده‌اند بوده، بلکه شاهد تغییر دموگرافیک بازی‌بازان سوییچ هم بوده‌ایم. باوزر به این نکته اشاره کرده که Animal Crossing: New Horizons باعث افزایش تعداد بازی‌بازان مونث شده است. هم‌چنین اکثر این بازی‌بازان جدید از یکی از ویژگی‌های آنلاین بازی استفاده می‌کنند. این مهم در مورد نقش‌آفرینی جدید کپکام (Capcom) یعنی Monster Hunter Rise هم صدق می‌کند.

باوزر سپس گفت که نینتندو برنامه‌های زیادی برای ۳۳ میلیون بازی‌باز Animal Crossing: New Horizons دارد. او خاطرنشان کرد که نینتندو فعلا قصد ندارد که دست از پشتیبانی از این بازی بکشد. البته با توجه به پر بودن تقویم Animal Crossing: New Horizons، بسیاری دوست دارند بدانند که نینتندو چه چیزهای دیگری را به بازی اضافه خواهد کرد. هر چند اضافه شدن شخصیت‌های جدید به جزیره محتمل نیست، هواداران دوست دارند تا برخی از شخصیت‌های فرنچایز Animal Crossing را در New Horizons ببینند. با این حال فعلا باید منتظر اخبار رسمی از سوی نینتندو بود.

بازی Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی نینتندو سوییچ در دسترس است.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید