رویداد Stamp Rally بازی Animal Crossing: New Horizons آغاز شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

به تازگی رویداد جدید Animal Crossing: New Horizons با نام Stamp Rally آغاز شده است. مناسب اصلی این رویداد، روز بین‌المللی موزه است که دنباله‌روی روز طبیعت، رویداد قبلی این بازی است.

Animal Crossing: New Horizons در حال تبدیل شدن به موفق‌ترین بازی تاریخ نینتندو سوئیچ است و چیزی نمانده تا از Pokemon Sword and Shiled در این مسیر بگذرد. یکی از دلایل محبوبیت روز افزون این بازی، حمایت رایگان و همه جانبه‌ی نینتندو پس از عرضه‌ی بازی است. به طوری که رویدادهای جدید و مناسبتی، مدام بازی را تازه نگه می‌دارند و شما را سرگرم می‌‎کنند.

رویداد جدید این بازی هم Stamp Rally نام دارد که مناسبت روز بین‌المللی موزه برگزار می‌شود. این رویداد از همین امروز آغاز می‌شود و تا پایان ماه می ادامه دارد. هدف اصلی این رویداد، جمع‌آوری تمبر از موزه‌های مختلف بازی است. جمع‌آوری این تمبرها به شما جوایزی خواهد داد. این تمبرها به دسته‌بندی‌ها متفاوتی تقسیم می‌شوند و تکمیل هر دسته، جوایز خاص خود را دارد. برای جمع‌آوری هر کدام از این تمبرها، باید به دنبال ماشین‌های تمبر زرد رنگی باشید که به شما تمبر مربوط به آن منطقه را خواهند داد.

Animal Crossing: New Horizons هم اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوئیچ در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید