مجموع فروش بازی‌های GTA V و Red Dead Redemption 2 به ۱۵۰ میلیون نسخه رسید

۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

دو عنوان مشهور شرکت راک‌استار (Rockstar) در نسل حاضر همچنان به فروش بسیار خوب خود ادامه می‌دهند. طبق اعلام شرکت تیک تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، مجموع فروش دو بازی GTA V و Red Dead Redemption 2 به ۱۵۰ میلیون نسخه رسیده است.

شرکت تیک تو اینتراکتیو امروز این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد. آمار فروش بسیار خوب GTA V موجب شد تا چندی پیش این بازی به پرفروش‌ترین بازی یک دهه‌ی اخیر در ایالات متحده تبدیل شود. در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی تایید شد که حدود ۱۱۵ میلیون نسخه از بازی GTA V در همه‌ی پلتفرم‌ها به فروش رفته است. همچنین میزان فروش کلی بازی Red Dead Redemption 2 در آن مقطع و با گذشت یک سال از عرضه‌ی این عنوان، در حدود ۲۶٫۵ میلیون نسخه اعلام گردید. آمار جدید ارائه شده نشان‌دهنده‌ی مجموع فروش ۸٫۵ میلیون نسخه‌ای این دو بازی در طول کمتر از سه ماه بوده است.

در کنار این موضوع، راک‌استار همچنان به پشتیبانی از دو بازی GTA Online و Red Dead Online ادامه می‌دهد. در ماه دسامبر ۲۰۱۹ میلادی، آمار تعداد بازی‌بازان این دو بازی آنلاین با افزایش چشم‌گیری روبه‌رو شد. هر دو نسخه‌ی GTA Online و Red Dead Online عملکرد خوبی را تاکنون داشته‌اند و راک‌استار در نظر دارد تا در سال جاری میلادی، به‌روزرسانی‌های گسترده‌ای را برای این دو بازی عرضه نماید.

هر دو بازی Red Dead Redemption 2 و GTA V هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند. شما می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی کنسولی و همچنین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را از طریق نشانی‌های درج شده مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید