به‌روزرسانی ۲٫۱٫۰ بازی Tetris 99 منتشر شد

۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

شرکت نینتندو امروز در خبر خوبی اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی بازی Tetris 99 هم‌اکنون در اختیار هواداران قرار گرفته است. این به‌روزرسانی ویژگی‌های جالبی را به بازی اضافه می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

حتما تاکنون به تجربه‌ی نسخه‌هایی از عناوین تتریس پرداخته‌اید. این بازی‌ها از گذشته تا امروز برروی کنسول‌های مختلف عرضه شده و هواداران بسیاری هم پیدا کرده‌اند. Tetris 99 نام یکی از عناوین متفاوت در این سبک است که سبک بتل رویال نیز در آن وجود دارد. در این بازی ۹۹ بازی‌باز با هم رقابت کرده و کسی که بتواند در برابر بلوک‌هایی که به سمت پایین صفحه می‌آیند عملکرد بهتری داشته باشد، قهرمان خواهد شد. قابل ذکر است که این بازی هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. حدود سه ماه پیش هم به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی عرضه شد که برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

همان‌طور که نینتندو در گذشته خبر داده بود، به‌روزرسانی ۲٫۱٫۰ بازی Tetris 99 امروز عرضه شد تا بازی‌بازان با حالت جدید دیگری مواجه شوند. در این حالت که Battle Mode نام دارد، شما باید در یکی از ۴ تیم موجود قرار گرفته و به نبرد با سایر تیم‌ها بپردازید. همچنین این به‌روزرسانی برخی از باگ‌ها و مشکلات بازی را رفع می‌کند تا لذت تجربه‌ی آن بیشتر از قبل باشد. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید