بسته الحاقی Cindered Shadows بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

همانطور که شرکت نینتندو وعده داده بود، جدیدترین بسته الحاقی بازی جذاب Fire Emblem: Three Houses از امروز در اختیار هواداران قرار گرفته است. همچنین به‌روزرسانی ۱٫۲٫۰ این بازی نیز عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

Fire Emblem: Three Houses از سری عناوین به سبک اکشن و استراتژی است که چند ماه قبل به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و توجه عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جلب کرد. شما در این بازی باید کنترل یکی از سه گروه اصلی در سه خانه‌ی مختلف را برعهده گرفته و با ترفندها و تجهیزات مختلف به برتری دست یابید. از نکات جالب این بازی می‌توان به گیم‌پلی روان و شخصیت‌های زیاد اشاره کرد. چند روز قبل بسته الحاقی جدید این بازی معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

طبق اعلام سازندگان، بسته الحاقی جدید Fire Emblem: Three Houses تحت عنوان Cindered Shadows در دسترس قرار گرفته است که از محتویات آن می‌توان به چهارمین خانه در بازی اشاره کرد. قابل ذکر است که این خانه مخفی بوده و بازی‌بازان باید به جستجو و کشف آن بپردازند. همچنین یک بخش داستانی جدید نیز اضافه شده است که هواداران را تا حدود زیادی سرگرم خواهد کرد. ضمنا به‌روزرسانی ۱٫۲٫۰ بازی هم به صورت همزمان منتشر شده است که علاوه‌بر رفع مشکلات و باگ‌ها، آیتم‌ها و امکانات جذابی را به هواداران ارائه می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید