به‌روزرسانی ۱٫۱٫۰ بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

شرکت نینتندو امروز در خبر خوبی اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی بازی Fire Emblem: Three Houses هم‌اکنون در اختیار هواداران قرار گرفته است. همزمان با عرضه‌ی این به‌روزرسانی، یک بسته‌الحاقی هم برای این بازی منتشر شده است که جزئیات بیشتر در این خصوص را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

Fire Emblem: Three Houses از سری عناوین به سبک اکشن و استراتژی است که چند ماه قبل به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و توجه عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جلب کرد. شما در این بازی باید کنترل یکی از سه گروه اصلی را برعهده گرفته و با ترفندها و تجهیزات مختلف به برتری دست یابید. از نکات جالب این بازی می‌توان به گیم‌پلی روان و شخصیت‌های زیاد اشاره کرد. چند روز پیش اعلام شد که فروش این بازی از مرز ۲٫۲۹ میلیون نسخه عبور کرده است که از طریق این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری از آن پی ببرید.

شرکت نینتندو امروز از انتشار به‌روزرسانی ۱٫۱٫۰ برای Fire Emblem: Three Houses خبر داد. این به‌روزرسانی علاوه‌بر رفع باگ‌ها و مشکلات مختلف، آیتم‌های جدیدی برای مبارزات را به بازی اضافه می‌کند. همچنین مطلع شدیم که یک بسته‌الحاقی تحت عنوان Wave 3 برای بازی در دسترس قرار گرفته که از محتویات آن می‌توان به مراحل، حیوانات و یک حالت جدید اشاره کرد. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های به این سبک هستید، Fire Emblem: Three Houses را به هیچ وجه از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید