Nintendo Direct | به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی Tetris 99 عرضه شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

شرکت نینتندو امروز اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی بازی Tetris 99 در دسترس طرفداران این عنوان قرار گرفته است. این به‌روزرسانی ویژگی‌های جالبی را به بازی اعمال می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با بازی‌های تتریس آشنایی دارند و این عناوین از گذشته تاکنون طرفداران زیادی داشته‌اند. Tetris 99 نیز نام یکی از این بازی‌ها است که اوایل امسال به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. تفاوت بزرگ این بازی با سایر عناوین تتریس کاملا آشکار است. Tetris 99 را می‌توان تلفیقی از سبک تتریس و بتل رویال دانست که در آن ۹۹ بازی‌باز با هم رقابت کرده و کسی که بتواند در برابر بلوک‌هایی که به سمت پایین صفحه می‌آیند عملکرد بهتری داشته باشد، پیروز خواهد شد. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Tetris 99 را هرگز از دست ندهید.

جدیدترین به‌روزرسانی این بازی نیز امروز در دسترس قرار گرفت تا بازی‌بازان بتوانند حالت جدیدی به نام Invictus را تجربه کنند. همچنین چند مرحله‌ی جدید به بازی اضافه شده است که هیجان آن را دوچندان خواهد کرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید