بازی Thronebreaker: The Witcher Tales برروی نینتندو سوییچ منتشر شد

۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Thronebreaker: The Witcher Tales امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این عنوان بالاخره برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Thronebreaker: The Witcher Tales از سری عناوین استراتژی است که در آن برای پیروزی و شکست حریفان خود باید از کارت‌های مختلفی استفاده کنید. همچنین امکان رقابت آنلاین نیز برای بازی‌بازان فراهم شده است تا رضایت آن‌ها جلب شود. این بازی در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و استقبال دوست‌داران این سبک را به همراه داشت. اگر شما هم از علاقه‌مندان به عناوین کارت محور هستید، Thronebreaker: The Witcher Tales را هرگز از دست ندهید.

طبق اخباری که از سال گذشته از سوی سازندگان منتشر شد، مطلع شدیم که بازی Thronebreaker: The Witcher Tales برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود. حال این بازی با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار و از سوی شرکت نینتندو برروی کنسول مذکور در دسترس قرار گرفته است تا بار دیگر شاهد افزایش هواداران آن باشیم. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید