شخصیت Trunks برای بازی Dragon Ball Z: Kakarot معرفی شد

۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در روزهای گذشته اخبار زیادی از بازی Dragon Ball Z: Kakarot را منتشر کرد، امروز نیز به معرفی شخصیت جدیدی به نام Trunks برای این عنوان پرداخت. همچنین چند تصویر از این شخصیت در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌‌بازان با سری بازی Dragon Ball آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان، عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Dragon Ball Z: Kakarot نام جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی است که در اوایل سال ۲۰۲۰ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. بندای نامکو چند وقتی است که به معرفی شخصیت‌ها و محیط این بازی می‌پردازد. حتی تریلری از این نسخه در مراسم Gamescom 2019 نیز منتشر شد که از طریق این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید.

حال تصاویر جدیدی از شخصیت دیگری به نام Trunks منتشر شده که می‌تواند برای هواداران این بازی بسیار مهم باشد. Trunks از شخصیت‌های قدرتمند و قابل بازی است که بازی‌بازان با سلیقه‌ی خود قادر به انتخاب وی خواهند بود. در پایان می‌توانید این تصاویر را تماشا کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید