بسته الحاقی جدید بازی Dragon Ball Z: Kakarot پاییز امسال منتشر می‌شود

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته به معرفی جدیدترین بسته الحاقی بازی Dragon Ball Z: Kakarot با نام A New Power Awakens – Part 2 پرداخته بود، امروز از تاریخ انتشار آن رونمایی کرد. همچنین تصاویری در این زمینه عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Dragon Ball از سری بازی‌های جذاب است که تاکنون شاهد انتشار نسخه‌های آن برروی پلتفرم‌های مختلفی بوده‌ایم. یکی از این نسخه‌ها Dragon Ball Z: Kakarot نام دارد که با سبک مبارزه‌ای خود، عده‎ی زیادی را سرگرم کرده است. شخصیت‌های فراوانی در این بازی برای انتخاب وجود دارند، اما بندای نامکو همواره سعی داشته است تا با انتشار بسته‌های الحاقی مختلف، آمار آن‌ها را افزایش دهد. همچنین به‌روزرسانی‌های زیادی نیز برای این اثر در عرضه می‌‌گردد تا لذت تجربه‌ی آن دوچندان شود. بنابراین اگر از دوست داران این سری هستید، بازی ذکر شده را از دست ندهید. گفتنی است که دو استودیوی سایبرکانکت۲ (Cyberconnect2) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش بسته الحاقی A New Power Awakens – Part 2 معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

بسته الحاقی فوق قرار است پاییز امسال در اختیار هواداران قرار گیرد که از محتویات آن می‌توان به شخصیتی به نام Golden Frieza به عنوان باس و اضافه شدن قدرت و مهارت‌های دیگر افراد اشاره نمود. همچنین همزمان با این بسته، یک به‌روزرسانی نیز برای بازی عرضه می‌شود که بخشی کارت محور را به آن اضافه می‌کند. در این بخش می‌توانید با در اختیار داشتن کارت‌های متنوع، به صورت آنلاین با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان به رقابت پرداخته و لذت ببرید.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل تجربه است. برای آشنایی بیشتر با این بازی و مطالعه‌ی نقد و بررسی آن به قلم مصطفی زاهدی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. در پایان می‌توانید تصاویر تازه‌ای از A New Power Awakens – Part 2 را تماشا کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید