تصاویری از بسته الحاقی جدید بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

محمد سعیدی
۴ آبان ۱۳۹۹ - 09:30

این‌طور که پیداست، شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) این روزها تمرکز زیادی روی جدیدترین بسته الحاقی بازی Dragon Ball Z: Kakarot تحت عنوان A New Power Awakens – Part 2 دارد و هر چند وقت یک بار تصاویر، اطلاعات و تریلرهایی از آن به دست هواداران می‌رساند. امروز هم تصاویر دیگری از این بسته‌ی بزرگ منتشر شد که برای تماشای آن‌ها، در ادامه ما را همراهی کنید.

Dragon Ball از سری آثار جذاب و محبوب است که تا به حال شاهد انتشار نسخه‌های آن برروی پلتفرم‌های مختلفی بوده‌ایم. یکی از این نسخه‌ها Dragon Ball Z: Kakarot نام دارد که با سبک مبارزه‌ای خود، تعداد زیادی را درگیر کرده است. شخصیت‌های زیادی در این عنوان برای انتخاب وجود دارند، اما بندای نامکو همواره سعی داشته است تا با عرضه‌ی بسته‌های الحاقی متنوع، آمار آن‌ها را افزایش دهد. ضمنا به‌روزرسانی‌های خوبی نیز برای این اثر منتشر می‌‌گردد تا لذت تجربه‌ی آن دوچندان شود. قابل ذکر است که دو استودیوی سایبرکانکت۲ (Cyberconnect2) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند. چند روز قبل جزئیاتی از بسته الحاقی جدید Dragon Ball Z: Kakarot و سیستم مبارزات آن در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بسته الحاقی جدید بازی Dragon Ball Z: Kakarot با نام A New Power Awakens – Part 2 قرار است پاییز امسال به دست هواداران برسد. علاوه‌بر شخصیت‌ها، آیتم‌ها و حالت جدید، تحولات عظیمی را هم در نحوه‌ی مبارزات آن شاهد خواهیم بود و باید دید که این قضیه تا چه حد مورد استقبال بازی‌بازان قرار می‌گیرد. امروز هم تصاویر جالبی از A New Power Awakens – Part 2 منتشر شد که به همین نبردها اشاره دارد و برای آشنایی بیشتر می‌توانید در ادامه آن‌ها را مشاهده و دریافت کنید.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل دریافت و تجربه است. اگر هنوز هم با این اثر آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن به قلم مصطفی زاهدی را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید