اطلاعاتی از بسته الحاقی جدید بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

محمد سعیدی
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - 12:00

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته از عرضه‌ی یک بسته الحاقی جدید تحت عنوان A New Power Awakens – Part 2 برای بازی Dragon Ball Z: Kakarot خبر داده بود، امروز اطلاعات تازه‌ای از آن را منتشر کرد که برای هواداران جالب توجه خواهد بود. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این خصوص، ما را در ادامه همراهی کنید.

Dragon Ball از سری عناوین هیجان انگیز است که تا به حال شاهد عرضه‌ی نسخه‌های آن برروی پلتفرم‌های گوناگونی بوده‌ایم. یکی از این نسخه‌ها Dragon Ball Z: Kakarot نام دارد که با سبک مبارزه‌ای خود، عده‎ی فراوانی را درگیر کرده است. کاراکترهای زیادی در این عنوان برای برگزیدن وجود دارند، اما بندای نامکو همواره تلاش کرده است تا با انتشار بسته‌های الحاقی متنوع، آمار آن‌ها را افزایش دهد. ضمنا به‌روزرسانی‌های زیادی نیز برای این اثر عرضه می‌‌گردد تا لذت تجربه‌ی آن دوچندان شود. گفتنی است که دو استودیوی سایبرکانکت۲ (Cyberconnect2) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش جزئیاتی در مورد انتشار بسته الحاقی A New Power Awakens – Part 2 در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی خبر مربوط به آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

ظاهرا A New Power Awakens – Part 2 قرار است علاوه‌بر حالت، شخصیت‌ها، مهارت‌ها و آیتم‌های جدید، سیستم مبارزات تازه‌ای را هم به بازی Dragon Ball Z: Kakarot اضافه کند. در این نوع سیستم که Mob Battle نام دارد، بازی‌بازان قادر هستند تا فنون جالب توجهی را حتی در برابر بیش از ۱۰۰ دشمن پیاده‌سازی کرده و آن‌ها را شکست دهند. پس در آینده باید منتظر افزایش قدرت و جذاب‌تر شدن مبارزات میان کاراکترها باشیم. بسته الحاقی فوق پاییز امسال و در تاریخی نامشخص به دست طرفداران خواهد رسید.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل تجربه است. اگر هنوز هم با این اثر آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم نقد و بررسی آن به قلم مصطفی زاهدی را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید