تریلر زمان عرضه‌ی بسته الحاقی جدید بازی Dragon Ball Z: Kakarot عرضه شد

محمد سعیدی
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - 23:00

بسته الحاقی A New Power Awakens – Part 2 چندی پیش برای بازی جذاب Dragon Ball Z: Kakarot معرفی شد و هواداران نیز از تصاویر و تریلرهایی که پیرامون در دسترس قرار گرفت، راضی بودند. حال این بسته از امروز به دست آن‌ها رسید و در همین راستا، تریلر زمان عرضه‌ی آن هم منتشر شده است که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر، ما را در ادامه همراهی کنید.

Dragon Ball را باید از سری بازی‌های محبوب در بین بازی‌بازان و به خصوص ژاپنی‌ها به حساب آورد که هر چند وقت یک بار هم نسخه‌ای از آن در دسترس قرار می‌گیرد. یکی از نسخه‌های محبوب این سری را باید Dragon Ball Z: Kakarot به شمار آورد که در آن باید کنترل یکی از شخصیت‌ها را به عهده گرفته و در قالب حالت‌های متنوع، نبردهای نفس‌گیری را با دشمنان آغاز کنید. هر یک از این افراد از ظاهر و مهارت‌های مخصوصی برخوردار هستند و انتخاب آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. دو استودیوی سایبرکانکت۲ (CyberConnect2) و بندای نامکو (Bandai Namco) هم که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این بازی را به عهده داشته‌اند، هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی جالبی را برای آن منتشر می‌کنند تا شاهد افزایش هواداران باشند. اوایل این ماه هم یک به‌روزرسانی بزرگ برای این اثر در دسترس قرار گرفت که برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی ویدئویی از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

تازه‌ترین بسته الحاقی بازی Dragon Ball Z: Kakarot تحت عنوان A New Power Awakens – Part 2 بالاخره امروز به دست هواداران رسید که محتویات فراوانی هم در خود دارد. این بسته حالتی جدید را به بازی اضافه می‌کند که به وسیله‌ی آن می‌توانید دو شخصیت Goku و Vegeta را انتخاب کرده و با باس‌های متنوعی مبارزه کنید. ضمنا تغییراتی در این دو شخصیت اعمال شده است و آن‌ها از همیشه قدرتمندتر هستند. بنابراین در صورتی که از دوست داران بازی ذکر شده هستید، دریافت این بسته برای شما الزامی خواهد بود.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این اثر می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم مصطفی زاهدی را از این صفحه مطالعه کنید. حال همان‌طور که گفته شد، امروز تریلر زمان عرضه‌ی بسته الحاقی A New Power Awakens – Part 2 منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید