احتمال انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Dragon Ball Z: Kakarot وجود دارد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که احتمال انتشار بازی Dragon Ball Z: Kakarot بر روی کنسول نینتندو سوییچ بسیار زیاد است. به این ترتیب، دارندگان این کنسول می‌توانند منتظر خبرهای خوبی در آینده باشند.

Dragon Ball را باید از سری بازی‌های محبوب در بین بازی‌بازان و به خصوص ژاپنی‌ها به شمار آورد که هر چند وقت یک بار هم نسخه‌ای از آن در دسترس قرار می‌گیرد. یکی از نسخه‌های محبوب این سری را باید Dragon Ball Z: Kakarot به حساب آورد که در آن باید هدایت یکی از شخصیت‌ها را به عهده گرفته و در قالب حالت‌های متنوع، نبردهای نفس‌گیری را با دشمنان آغاز کنید. هر یک از این افراد از ظاهر و مهارت‌های مخصوصی برخوردار هستند و انتخاب آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. دو استودیوی سایبرکانکت۲ (CyberConnect2) و بندای نامکو (Bandai Namco) هم که به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر این بازی را به عهده داشته‌اند، هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی جالبی را برای آن منتشر می‌کنند تا شاهد افزایش هواداران باشند. چندی پیش هم بسته الحاقی تازه‌ای به نام A New Power Awakens – Part 2 برای این اثر در دسترس قرار گرفت که در مجموع استقبال خوب طرفداران را در پی داشت.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot در سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد. باید قبول کرد که جای خالی این بازی بر روی نینتندو سوییچ به شدت حس می‌شود و بسیاری از دارندگان این کنسول هم خواهان تجربه‌ی آن هستند. آن‌ها اخیرا درخواست‌های فراوانی را به تیم سازنده و ناشر این عنوان فرستاده‌ و از آن‌ها خواسته‌اند تا این بازی را برای نینتندو سوییچ نیز توسعه دهند. در همین راستا، صفحه‌ی رسمی شرکت بندای نامکو در اینستاگرام امروز پستی را منتشر کرد. این تیم اعلام کرد که بازی Dragon Ball Z: Kakarot به احتمال فراوان برای نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار خواهد گرفت و بازی‌بازان به زودی اخبار خوبی را خواهند شنید.

با توجه به این که در گذشته نسخه‌هایی از فرنچایز Dragon Ball بر روی نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته بود، بنابراین عرضه‌ی Dragon Ball Z: Kakarot برای این کنسول نیز با استقبال خوب افراد مواجه خواهد شد. حال باید منتظر بود و دید که آیا این اتفاق در ماه‌های پیش رو رخ خواهد داد یا خیر. پس به محض انتشار اخبار بیشتر در خصوص این نسخه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید