E3 2019 | دو بازی Resident Evil 5 و Resident Evil 6 برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹

سرانجام به آخرین کنفرانس رسمی رویداد E3 2019 رسیدیم. شرکت نینتندو در نمایش خود خبر از انتشار دو بازی Resident Evil 5 و Resident Evil 6 برای کنسول نینتندو سوییچ داد.

تا به حال بازی‌های بسیاری از سری Resident Evil برای کنسول نینتندو سوییچ پورت شده و دوباره عرضه شده است. شرکت کپکام (Capcom) طی دو سال اخیر بازی‌های Resident Evil، Resident Evil 0، Resident Evil 4، Resident Evil Revelations و Resident Evil Revelations 2 را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرده است. حال باید دو بازی Resident Evil 5 و Resident Evil 6 را نیز به لیست بلندبالای این عناوین اضافه کنیم.

نسخه‌ی اصلی بازی Resident Evil 5 ابتدا در سال ۲۰۰۹ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ عرضه شد. این بازی وحشت و بقا، داستان دو شخصیت Chris Redfield و Sheva Alomar را در آفریقا روایت می‌کند. نسخه‌ی سوییچ این بازی دارای قابلیت بازی به صورت چندنفره خواهد بود.

عنوان Resident Evil 6 نیز در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌های کنسول‌های اکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. چهار شخصیت Leon S. Kennedy، Chris Redfield، Jake Muller، and Ada Wong در بخش داستانی این بازی حضور دارند. شرکت کپکام با عرضه‌ی Resident Evil 6، سعی کرد تا این سری را به سبک اکشن نزدیکتر کند.

دوست‌داران و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند پاییز سال جاری میلادی دو بازی Resident Evil 5 و Resident Evil 6 را برروی کنسول دستی خود تجربه کنند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید