E3 2019 | بازی Arizona Sunshine برای Oculus Quest معرفی شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱

اگر از طرفداران هدست واقعیت مجازی Qculus Quest هستید و دوست داشتید بازی Arizona Sunshine را تجربه کنید، خبرهای خوبی برای شما داریم. امروز در جریان کنفرانس UploadVR در مراسم E3 امسال، استودیوی ورتیگو گیمز (Vertigo Games) اعلام کرد که این بازی بالاخره برروی این هدست واقعیت مجازی عرضه می‌شود.

اگرچه جزییات کامل این نسخه از بازی مشخص نشد ولی تیم سازنده اعلام کرده است که این بازی تا پایان سال جاری میلادی در دسترس مالکین این هدست واقعیت مجازی قرار می‌گیرد. با این حال، تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز مشخص نشده است. اگرچه تیم سازنده یک تریلر از بازی را با هواداران به اشتراک گذاشت ولی متاسفانه این ویدئو بخش‌های زیادی از گیم‌پلی این عنوان را نمایش نمی‌دهد.

علاوه بر معرفی بازی Arizona Sunshine برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest، استودیوی ورتیگو گیمز با انتشار یک تریلر، از بسته‌ی الحاقی جدید این عنوان با نام The Demand رونمایی کرده است. برعکس تریلر خود بازی، ویدئوی مربوط به بسته‌ی الحاقی بخش‌هایی از گیم‌پلی این بازی را به نمایش می‌گذارد. بسته‌ی الحاقی The Demand در تاریخ ۵ شهریور ماه سال جاری (۲۷ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران هدست‌های واقعیت مجازی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن وی‌آر قرار خواهد گرفت. این بسته‌ی الحاقی هم‌زمان با خود بازی، برروی هدست Oculus Quest نیز عرضه می‌شود.

بازی Arizona Sunshine یکی از عناوین واقعیت مجازی موجود در بازار است که از زمان انتشار، پیشتیبانی بسیار خوبی از سوی تیم سازنده دریافت کرده است. این بازی تقریبا برروی تمامی هدست‌های واقعیت مجازی موجود در دسترس است. شما می‌توانید ویدئوی معرفی بسته‌ی الحاقی The Demand و معرفی بازی برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید