بازی Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge برای پلتفرم‌های واقعیت‌مجازی تایید شد

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

طرفداران سری محبوب و بزرگ Star Wars بسیار خوشحال خواهند بود؛ چرا که می‌توانند بخش‌های مختلف از این مجموعه را در قالب‌های گوناگون سرگرمی به مانند مجلات و کتاب‌های مختلف، فیلم و سریال‌های تلویزیونی و آثار مختلف صنعت بازی‌های ویدئویی ببینند. حال به تازگی در اعلام یک خبر جذاب مشخص شد که قرار است این بار به صورت زنده و در قالب یک بازی واقعیت-مجازی با داستان‌های این سری همراه شوند. امروز استودیوی ILMxLAB با انتشار یک تریلر از بازی Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge برای پلتفرم واقعیت-مجازی اوکولوس کوئست (Oculus Quest) رونمایی کرد.

بازی‌بازان سفر ماجراجویانه‌ی خود را بعد از سقوط از مسیر جاده‌ی Black Spire Outpost و به عنوان یک مهندس تعمیرات آغاز خواهند کرد. توسعه‌دهندگان این بازی سعی داشته‌اند تا از همان ابتدای کار یک محیط زنده و پویای فضایی مطابق با حال و هوای سری Star Wars خلق کنند که به خوبی با ماهیت واقعیت-مجازی بازی هماهنگ باشد. در واقع توسعه‌دهندگان در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۴ مه ۲۰۲۰ میلادی) که به مناسبت روز جنگ ستارگان (Star Wars Day) شناخته می‌شود، به هواداران این سری قول یک تجربه‌ی مفرح و هیجان‌انگیز کاملا متفاوت را داده بودند و امروز با انتشار یک تریلر از بازی واقعیت-مجازی Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge رونمایی کردند. طبق نمایش این اثر مشخص است که بازی‌بازان با یک روش جدید و کاملا منحصر به فرد برای تجربه‌ی یکی دیگر از داستان‌های سری Star Wars رو به‌ رو خواهند بود.

هم‌اکنون منتقدان زیادی در زمینه‌ی صنعت سرگرمی و سینمایی هستند که اعتقاد دارند سری Star Wars باید از قالب بازی‌های ویدئویی خارج شده و تنها برروی پرده‌ی سینما و سریال‌های تلویزیونی شاهد آن باشیم اما استودیوی پرتلاش ILMxLAB قصد دارد به آن‌ها ثابت کند که تصور آن‌ها اشتباه است. در بازی Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge تمامی محیط‌های فضایی، شخصیت‌های گوناگون و منحصر به فرد، ساختمان‌ها و سازه‌های دیدنی، آیتم‌ها و کلیه‌ی تعاملات و حرکات گیم‌پلی از دنیای سری Star Wars پیاده‌سازی شده است و شاهد دخل و تصرف بزرگ و غیرهماهنگی در این زمینه نخواهیم بود تا هواداران این سری و دارندگان پلتفرم VR از تجربه‌ی یک داستان Star Wars اصیل نهایت لذت را ببرند.

در حال حاضر بسیاری از تفریحات و سرگرمی‌های غیر دیجیتالی به علت بحران ناشی از ویروس کرونا به طور قابل توجهی کاهش یافته و درآمد آن‌ها نزول چشمگیری را نشان می‌دهد. با این حال صنعت بازی‌های ویدئویی و سرگرمی دیجیتال توانسته سهم بسیار بزرگی از تفریح افراد را در این دوره به دست آورد و شاید طرفداران مجموعه‌ی Star Wars از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شوند.

همچنین آقای بابی موینیهان (Bobby Moynihan) که بازیگر نقش Seezelslak به شمار می‌آید در مورد این بازی اظهار داشت که تجربه‌ی آن به مانند قدم زدن واقعی در میان شخصیت‌های فوق‌العاده و مکان‌های دیدنی سری است که یک احساس عالی به شما خواهد داد. با وارد شدن به این بازی شما می‌توانید خود را به عنوان بخشی از این دنیا تصور نمایید. وی همچنین افزود که منطقه‌ی Black Spire Outpost بسیار واقعی و به مانند چیزی که واقعا در Orlando بود، حس می‌شود.

همانطور که اشاره شد بازی واقعیت-مجازی Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge در تاریخ نامشخصی در سال جاری میلادی برروی پلتفرم اوکولوس کوئست عرضه خواهد شد. در پایان شما می‌توانید ویدئوی مربوط به تریلر این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید