Upload VR Showcase | بازی In Death: Unchained معرفی شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۳

در جریان مراسم امشب Upload VR Showcase، استودیوی سوپربرایت (Superbright) با انتشار یک تریلر جذاب از بازی جدید خود با نام In Death: Unchained رونمایی کرده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، برخی از اعضای تیم سازنده‌ی بازی In Death: Unchained سابقه‌ی کار برروی عناوینی همچون Dying Light و  Dead Island را در کارنامه دارند. این بازی که در سبک Rouge Lite ساخته شده است، شما را به یک دنیای فانتزی با الهام از بهشت، جهنم و برزخ خواهد برد. در این بازی اکشن، شما باید با استفاده از تیر و کمان لشگری از «ارواح فراموش شده» را شکست دهید.

در طول بازی، شما می‌توانید سلاح و تجهیزات خود را ارتقا داده و با غارت جنازه‌ی دشمنان، به تیرهایی قوی‌تر دسترسی پیدا کنید. با توجه به این که بازی در سبک Rouge Lite طراحی شده است، ساختار مراحل و مکان قرار گیری دشمنان به صورت تصادفی ایجاد خواهد شد و این یعنی با هر بار آغاز دوباره‌ی هر مرحله، شما با محیطی متفاوت روبه‌رو خواهید شد. علاوه بر این، تیم سازنده بیان کرده است که بازی به صورت هوشمند مراحل را به شکلی تغییر خواهد داد تا پس از هر بار تجربه‌ی یک مرحله، کار شما در دفعات بعد دشوارتر شود.

بازی In Death: Unchained در ماه جولای سال جاری میلادی به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید