جزئیات به‌روزرسان جدید بازی Beat Saber منتشر شد

۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

بازی محبوب و هیجان انگیز Beat Saber روز گذشته یک به‌روزرسان بزرگ را دریافت کرد که ۴۶ Beatmap جدید را در طول ۱۸ آهنگ در دسترس بازی‌بازان این عنوان واقعیت مجازی قرار می‌دهد.

همان‌طور که گفته شد، به‌روزرسان رایگان شماره‌ی ۱/۱۰/۰ هم‌اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های آکیولس ریفت و آکیولس کوئست در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که ۴۶ Beatmap جدید ارائه شده شامل نقشه‌های ۳۶۰ درجه و حالت تک Saber نیز می‌شوند.

حال با این‌که بازی‌بازان مختلفی به تجربه‌ی محتوای جدید Beat Saber پرداخته و مهارت‌های شمشیر زنی خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند، اما متاسفانه باید به اطلاعتان برسانیم که این به‌روزرسان قرار است با تاخیر برای نسخه‌ی پلی‌استیشن وی‌آر بازی منتشر شود. به گفته‌ی استودیوی بیت گیمز (Beat Games Studio)، به‌روزرسان ۱/۱۰/۰ باعث به وجود آمدن مشکلات فنی برروی این نسخه شده است که باید حتماً رفع شوند. لازم به ذکر است که در حال حاضر تاریخی برای عرضه‌ی به‌روزرسان پلی‌استیشن وی‌آر اعلام نشده است.

بازی Beat Saber هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ (پلی‌استیشن وی‌آر)، پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، آکیولس کوئست و آکیولس ریفت در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید