GDC 2019 | نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Heavy Rain ،Detroit: Become Human و Beyond: Two Souls تائید شد

۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

در طی اقدامی غافلیگر کننده، شرکت اپیک گیمز (Epic Games) و استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) اعلام کردند که بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن نظیر  Heavy Rain ،Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human برروی رایانه‌های شخصی و به طور دقیق‌تر، برروی فروشگاه اپیک گیمز منتشر خواهند شد.

تمامی این عناوین در ابتدا توسط شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی منتشر شدند و به همین دلیل، در انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ قرار داشتند. اما همان‌طور که می‌دانید، کوانتیک دریم مدتی پیش اعلام کرد که قصد دارد تا از پلتفرم‌های بیشتری پشتیبانی کند؛ پس این اتفاق به نحوی اجتناب ناپذیر بود. البته باید اعلام کنیم که این بازی‌ها برای مدت یک سال در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهند بود؛ چراکه این شرکت به پورت عناوین مذکور کمک کرده است.

با این‌که کوانتیک دریم بازی‌های خود را از انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن خارج کرده، اما با این‌حال آقای Guillaume de Fondaumiere، یکی از مدیران این استودیو، از سونی به خاطر همکاری خوب بین این دو شرکت تشکر کرده است.

بابت همکاری دوازده ساله‌ی فوق العاده با شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی و تمام چیز‌هایی که به ما اجازه دادند تولید کنیم، بشدت سپاسگزایم.

همچنین وی در مورد دلیل ارائه‌ی این عناوین برروی رایانه‌های شخصی اعلام کرد:

ما حالا می‌توانیم محصولات خود را به طرفداران بیشتری ارائه داده و به بازی‌بازان رایانه‌های شخصی اجازه بدهیم تا از عناوین ما لذت ببرند.

از طرفی دیگر، اپیک گیمز به خاطر بدست آوردن حق انحصاری این بازی‌ها بسیار خوشحال است. آقای استیو الیسون (Steve Allison)، مدیر فروشگاه اپیک گیمز، توضیح داد:

ما بشدت برای ارائه‌ی عناوین یک استودیوی ثابت شده و مشهور مانند کوانتیک دریم برروی فروشگاه اپیک گیمز هیجان زده‌ایم. بازی‌های آن‌ها واقعاً پیشروی سبک داستانگویی تعاملی هستند و با توجه به تصمیم این استودیو برای گسترش پلتفرم‌های خود، ما واقعاً افتخار می‌کنیم که آن‌ها تصمیم گرفته‌اند تا اولین قدم خود را با اپیک گیمز بردارند.

بازی‌های Heavy Rain ،Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ برروی فروشگاه اپیک گیمز منتشر خواهند شد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید