تاریخ آغاز دومین بتای بازی Anno 1800 مشخص شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

استودیوی بلو بایت (Blue Byte) بعد از در دسترس قرار دادن اولین نسخه‌ی بتا برای بازی Anno 1800، در خبری جدید تاریخ آغاز دومین بتای آن را مشخص کرد. اگر از طرفداران بازی‌های استراتژی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

بازی‌های استراتژی از گذشته تاکنون طرفداران زیادی داشته و در این بین عناوین شهرسازی از محبوبیت بالایی نزد بسیاری از بازی‌بازان برخوردار هستند. سری بازی Anno را می‌توان یکی از این عناوین دانست که جدیدترین نسخه‌ی آن در آینده‌ای نزدیک در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت و باید دید که آیا مانند نسخه‌های پیشین به موفقیت خواهد رسید یا خیر.

سازندگان این بازی در چند روز گذشته اولین نسخه‌ی بتا از بازی Anno 1800 را در دسترس قرار دادند که جزئیات و تریلری از آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید. حال استودیوی سازنده‌ی این عنوان اعلام کرده که دومین بتا از این بازی قبل از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی از تاریخ ۲۳ فروردین (۱۲ آپریل) تا ۲۵ فروردین (۱۴ آپریل) به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت که خبر بسیار خوبی برای علاقه‌مندان به این سری بازی است.

علاوه‌بر این، بلو بایت خبرهای خوشحال‌کننده دیگری برای طرفداران این عنوان دارند. سازندگان در ساخت این بازی از برخی ویژگی‌ها و آیتم‌های پرطرفدار نسخه‌های قبلی نیز استفاده کرده‌اند. همچنین امسال احتمال انتشار یک بسته الحاقی بزرگ برای این بازی وجود دارد که تجربه‌ی آن را بسیار لذتبخش‌تر خواهد کرد. بازی Anno 1800 در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ (۱۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0
PC
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید