تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Anno 1800: Sunken Treasures مشخص شد

۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

چند ماهی از انتشار بازی استراتژی Anno 1800 می‌گذرد و این نسخه توانسته است، سریعترین فروش را در میان عناوین این مجموعه به خود اختصاص دهد. به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Anno 1800: Sunken Treasures را مشخص نموده است و در نظر دارد، امروز با برپایی استریمی به طور کامل از این بسته‌ی الحاقی رونمایی نماید.

بازی Anno 1800 یک موفقیت بزرگ در مجموعه‌ی Anno محسوب می‌شود و تاکنون چهار برابر بیشتر از نسخه‌ی قبلی این مجموعه به فروش رفته است. همچنین در همان هفته‌ی نخست عرضه در حدود ۱۰ میلیون کشتی و ۳ میلیون جزیره در این بازی ساخته شد. اما بسته‌الحاقی Anno 1800: Sunken Treasures قرار است به زودی و در تاریخ سه‌شنبه، ۸ مرادماه سال جاری (۳۰ جولای) عرضه گردد و محتوای بیشتری را به این نسخه اضافه نماید. همچنین، امروز با برپایی استریمی به طور کامل از این بسته‌ی الحاقی رونمایی خواهد شد.

بسته‌الحاقی Anno 1800: Sunken Treasures شامل خط داستانی جدیدی می‌شود و مدت زمان به پایان رساندن آن در حدود ۶ ساعت خواهد بود که شامل هزاران ماموریت تازه می‌شود. طرفداران، این بسته‌ی الحاقی جدید را می‌توانند به تنهایی و یا به همراه سیزن‌پس جدید این نسخه، تهیه نمایند. همچنین بازی‌بازانی که به تازگی با این بازی آشنا شده‌اند، می‌توانند نسخه‌ی Anno 1800 Gold Edition را خریداری نمایند که شامل: Anno 1800 Digital Delux Edition و سیزن‌پس جدید آن می‌شود.

محتوای دیگری نیز از طریق این بسته‌ی الحاقی به بازی اضافه خواهد شد که ۳ جزیره‌ی بزرگ، متوسط و کوچک را به منظور اکتشاف و تشکیل قلمرو به آن اضافه خواهد نمود. جزیره‌های دیگری نیز به این بازی اضافه خواهد شد که ۳ برابر بزرگتر از یکی از جزایر وسیع آن خواهد بود. همچنین به منظور ساختن منابع و اکتشاف سرزمین‌های جدید، تاجری به نام نیت پیر (Old Nate) به بازی اضافه شده است.

در بسته‌الحاقی Anno 1800: Sunken Treasures قرار است متخصصین، اختراعات، آیتم‌ها، باغ وحش‌ها و موزهه‌های جدیدی نیز به بازی اضافه گردد. همچنین، قرار است بیش از ۱۰۰ آیتم جدید نیز به بازی اضافه گردد. لازم به ذکر است که به‌روزرسان ۴ این بازی نیز با انتشار این بسته‌ی الحاقی در دسترس قرار خواهد گرفت. توسعه‌دهندگان این نسخه، قرار است یک یا دو مورد جدید که طرفداران خواهان آن‌ها هستند را به وسیله‌ی این به‌روزرسان رایگان به بازی اضافه نمایند.

بازی Anno 1800 در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قراردارد و علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی و به قلم محمد آریامقدم مطالعه نمایند. همچنین، شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Anno 1800 را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید