محتوای فصل دوم سیزن پس Anno 1800 شامل سه بسته الحاقی جدید می‌شود + تریلر

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

امروز شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) از محتویات آینده‌ی بازی موفق Anno 1800 رونمایی کرد و اطلاعات جدیدی را از فصل دوم این عنوان با طرفداران به اشتراک گذاشت. بازی شبیه‌ساز Anno 1800 که سال گذشته به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، تاکنون بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته و حالا قرار است سه بسته الحاقی جدید دریافت کند.

اولین بسته الحاقی بازی «Seat of Power» نام دارد که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد با ساخت یک قصر عظیم، سلطه‌ی خود بر شهر را تثبیت کنند. این بسته در تاریخ سه شنبه ۵ فروردین (۲۴ مارس) در دسترس قرار خواهد گرفت. در همین تاریخ، یک به‌روزرسانی رایگان نیز برای تغییر و بهبود تنظیمات سختی بازی و موارد دیگر منتشر خواهد شد. علاوه بر این، کسانی که سیزن پس را خریداری کرده‌اند نیز سه Ornament را دریافت خواهند کرد.

«Bright Harvest» بسته الحاقی بعدی فصل دوم Anno 1800 است که کشاورزی صنعتی را ارائه می‌دهد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این بسته در اختیار نداریم.

«Land of Lions»، سومین و بزرگ‌ترین بسته الحاقی جدید بازی، علاوه بر اضافه کردن منطقه‌ی آفریقا و Building Tree مخصوص آن، یک سیستم جدید irrigation را نیز به همراه خود به Anno 1800 می‌آورد که بازی را پیچیده‌تر و درگیر کننده‌تر می‌کند. در نهایت باید اضافه کنیم که به خاطر موفقیت بازی، امروز تمام بازی‌بازان یک Ornament مخصوص شهر را دریافت خواهند کرد.

بازی Anno 1800 هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای محمد آریامقدم با عنوان «بنیان حکومت» را مطالعه کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید