بسته‌الحاقی Sunken Treasures بازی Anno 1800 منتشر شد

۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) امروز اعلام کرد که یک بسته‌الحاقی دیگر تحت عنوان Sunken Treasures برای بازی Anno 1800 عرضه شده است که ویژگی‌های بسیاری را به بازی اعمال می‌کند. در ادامه می‌توانید به اطلاعات بیشتری در خصوص این بسته پی ببرید.

بازی‌های استراتژی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است و در این بین عناوین به سبک شهرسازی طرفداران زیادی دارند. سری بازی Anno را می‌توان از جذاب‌ترین عناوین شهرسازی دانست که جدیدترین نسخه‌ی آن به تازگی در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفته است. ظاهرا این بازی مورد استقبال طرفداران قرار گرفته است و سازندگان نیز با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی سعی دارند تا این محبوبیت را افزایش دهند. همان‌طور که می‌دانید، در این بازی شما باید با استفاده از آیتم‌های مختلفی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، ساختمان‌ها و مناطق دلخواه را ساخته و شهری بزرگ را تشکیل دهید.

به گفته‌ی استودیوی سازنده، بسته‌الحاقی Sunken Treasures بازی Anno 1800 هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است که از ویژگی‌های آن می‌توان به جزیره و مناطق جدید اشاره کرد. علاوه‌بر این، ۱۰۰ آیتم شامل باغ وحش و موزه‌های جدید نیز به بازی اضافه شده است. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی این بازی، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Anno 1800 را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید