عرضه‌ی Anno 1800 به تعویق افتاد + تاریخ آغاز بتای محدود

۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

سرانجام استودیوی بلو بایت (Blue Byte)، تاریخ آغاز نسخه‌ی بتای محدود بازی شهرسازی Anno 1800 که در دوره‌ی انقلاب صنعتی روی می‌دهد را مشخص و اعلام کرد. با این حال، عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی و کامل این بازی به تعویق افتاده است. بازی Anno 1800 به جای ماه فوریه سال جاری میلادی، روز سه شنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۱۶ آوریل ۲۰۱۹) عرضه خواهد شد.

با این حال، بتای محدود Anno 1800 از روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه (۳۱ ژانویه) آغاز به کار خواهد کرد و تا روز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه (۴ فوریه) برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. برای شرکت در این نسخه‌ی محدود، می‌توانید از امروز ثبت نام کرده و شانس خود را برای تجربه‌ی آن امتحان کنید. باستین تون (Bastian Thun)، مدیر توسعه‌ی استودیوی بلو بایت در خصوص تاخیر این بازی اظهار داشت:

ما از اینکه این بازی تا به امروز به اینجا رسیده و ترکیبی از ویژگی‌های جدید و کلاسیک این سری‌ست، بسیار خوشحالیم، اما در عین حال می‌دانیم که می‌توان با بهینه‌سازی بیشتر به بهتر شدن آن کمک کرد. این هفته‌های اضافه این فرصت را در اختیار ما قرار می‌دهد تا بازی‌ای ارائه دهیم که از پتانسیل‌های خود به خوبی بهره برده باشد.

در طی هفته‌های آتی، اطلاعات و جزئیات بیشتری از بخش کمپین و چند نفره‌ی بازی Anno 1800 منتشر خواهد شد. تون همچنین اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند پس از عرضه‌ی این عنوان، همچنان به پشتیبانی از آن ادامه دهند و تیم توسعه برای آینده‌ی Anno 1800، ایده‌های جذابی در سر دارد. وی در این خصوص بیان کرد:

سفر Anno 1800 در زمان عرضه‌اش به پایان نخواهد رسید. ما هرچه به ۲۷ فروردین (۱۶ آوریل) نزدیک‌تر شویم، اطلاعات بیشتری به اشتراک خواهیم گذاشت اما می‌توانیم اطمینان دهیم که ما ایده‌های جذابی برای پشتیبانی از این بازی پس از عرضه‌ی آن داریم.

در همین راستا، ویدئویی به مناسبت نسخه‌ی بتای محدود این بازی نیز منتشر شده است که می‌توانید از زیر آن را ببینید. اگرچه بازی Anno 1800 یک عنوان شهرسازی‌ست اما در آن به صنعت توریسم و پیشرفت فناوری نیز توجه زیادی شده است. همانطور که اشاره شد، به زودی اطلاعات بیشتری از این عنوان موردانتظار منتشر خواهد شد.

بازی Anno 1800 در تاریخ سه شنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۱۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید