Anno 1800 در انحصار فروشگاه اپیک گیمز

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

همان‌طور که در جریان هستید، تا چند روز دیگر شاهد انتشار یکی از جدیدترین ساخته‌های استودیوی بلو بایت (Blue Byte) یعنی Anno 1800 خواهیم بود. این بازی با ویژگی‌ها و محتویات هیجان‌انگیز خود، توجه‌ی افراد زیادی را جلب کرده است. حال به تازگی مشخص شده که بازی Anno 1800، پس از انتشار تنها برروی دو فروشگاه اینترنتی در دسترس خواهد بود.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی Anno 1800 یک عنوان شهرسازی شناخته می‌شود که علاوه بر این، برروی موضوع توریسم و پیشرفت فناوری نیز توجه‌ی زیادی شده است. به‌طور کلی، بازی‌های استراتژی از گذشته تاکنون طرفداران زیادی داشته و در این بین، عناوین شهرسازی از محبوبیت بالایی نزد بسیاری از بازی‌بازان برخوردار هستند. سری بازی Anno را می‌توان یکی از این عناوین دانست که جدیدترین نسخه‌ی آن در آینده‌ای نزدیک در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت و باید دید که آیا مانند نسخه‌های پیشین به موفقیت خواهد رسید یا خیر.

حال به تازگی شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرده که پس از عرضه‌ی رسمی بازی Anno 1800، این عنوان تنها از طریق فروشگاه‌های اپیک گیمز و یوبی‌سافت در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین کاربرانی که از طریق سرویس استیم بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، همانند دیگر بازی‌بازان و کاربران دو فروشگاه دیگر به محتویات و به‌روزرسانی‌های Anno 1800 دسترسی خواهند داشت اما، پس از عرضه‌ی بازی، دیگر سرویس استیم عنوان Anno 1800 را برای فروش نخواهد گذاشت.

همان‌طور که در جریان هستید، دومین نسخه‌ی بتای Anno 1800، تا چند روز دیگر از تاریخ ۲۳ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ (۱۲ آپریل ۲۰۱۹ میلادی) تا ۲۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ (۱۴ آپریل ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت که باعث می‌شود یک تجربه‌ی کلی و کوتاه از این عنوان بی‌نظیر در اختیار هواداران قرار گیرد.

سازندگان این بازی از برخی ویژگی‌ها و آیتم‌های پرطرفدار نسخه‌های قبلی نیز استفاده کرده‌اند. همچنین امسال احتمال انتشار یک بسته الحاقی بزرگ برای این بازی وجود دارد که تجربه‌ی آن را بسیار مهیج‌تر خواهد کرد. بازی Anno 1800 در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ (۱۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
PC
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید