اطلاعات تازه‌ای از بازی Void Bastards منتشر شد

۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

استودیوی بلو مانچو (Blue Manchu) در مصاحبه‌ی اخیر خود، در کنار انتشار اطلاعات تازه از بازی، تایید کرده است که کور رنگی می‌تواند یکی از ویژگی‌های برخی از شخصیت‌های بازی Void Bastards باشد.

در این مصاحبه، استودیوی بلو مانچو درباره‌ی فعالیت‌ها، اندیشه‌ها‌ و کارهایی که در روند ساخت بازی صورت گرفته، صحبت کرده است. یکی از پرسش‌های مطرح شده در این مصاحبه، مشکلات مربوط به دسترسی کاربران (کسانی که مشکل بینایی و دیدن رنگ‌ها را دارند) به این بازی با توجه به اهمیت رنگ‌ها در بازی بود. آقای جاناتان شی (Jonathan Chey) برنامه‌نویس و طراح ارشد بازی Void Bastards در پاسخ به این سوال گفته است:

سوال بسیار خوبی پرسیدید. ما قطعا به این موضوع فکر کرده‌ایم ولی هنوز این مسئله را به صورت کامل حل نکرده‌ایم.

اگرچه گزینه‌ی Color blinded Mode در تنظیمات بازی حضور ندارند، با این حال آقای شی تایید کرده است که کور رنگی  یکی از ویژگی‌هایی است که شخصیت‌ها می‌توانند به صورت اتفاقی دریافت کنند.

یک نکته‌ی جالب که بد نیست بدانید این است که هر شخصیت تعدادی توانایی و ویژگی اتفاقی دریافت می‌کند که باعث تغییر در روند بازی خواهد شد. یکی از این ویژگی‌ها کور رنگی است که دنیا را به رنگ خاکستری تغییر می‌دهد. دیدن دنیا به این شکل به طور حتم چشمان شما را باز خواهد کرد.

در بازی Void Bastards،  هر شخصیت توانایی‌های خاصی خواهد داشت و با هر بار کشته شدن هر شخصیت، شما باید کار را با یک شخصیت جدید ادامه دهید. حال که آقای شی وجود ویژگی کور رنگی برروی برخی شخصیت‌ها را تایید کرده است، باید منتظر ماند و دید این حالت چه تاثیری برروی این بازی که اهمیت بالایی به رنگ‌ها می‌دهد، خواهد داشت.

بازی Void Bastards داستان چندین زندانی و ماجراجویی‌های آن‌ها در فضا را روایت می‌کند. همان‌طور که بازی پیش می‌رود، بازی‌بازان باید با انتخاب مسیرها و استراتژی‌های مناسب از جان زندانیان محافظت کنند و ماموریت‌ها را با موفقیت به اتمام برسانند. با مردن هر شخصیت، یک شخصیت جدید وارد بازی شده و راه نفر قبل را ادامه می‌دهد.

بازی Void Bastards که توسط سازندگان سابق بازی‌های System Shock و BioShock توسعه می‌یابد، در جریان مراسم X018 معرفی شد. این بازی در زمانی نامشخص برای دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. همچنین تایید شده است که این بازی هم‌زمان با عرضه به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید