X018 | بازی Void Bastards معرفی شد

۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۲

در جریان مراسم X018، از جدیدترین ساخته‌ی توسعه‌دهندگان سابق BioShock و System Shock رونمایی شد.

در جریان مراسم X018، شرکت مایکروسافت از یک آی‌پی کاملا جدید رونمایی کرد. این بازی جدید که توسط سازندگان System Shock و BioShock ساخته شده است، Void Bastards نام دارد. این بازی شما را در نقش محکومانی قرار می‌دهد که در سفینه‌ای فضایی به نام Void Ark، که از مناطق بسیار خطرناک عبور می‌کند، زندانی هستند. در این بازی که از آن به عنوان یک بازی تیراندازی استراتژی یاد شده است، شاهد ترکیب سبک‌های بسیار مختلفی هستیم. در این بازی مرگ هر شخصیت بازی، آغاز داستان شخصیت بعدی خواهد بود.

بازی Void Bastards برای عرضه برروی دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان برنامه‌ریزی شده است. این بازی بیشتر برروی زنده ماندن در مقابله با خطرات پیش‌بینی نشده‌ی فضا تمرکز دارد. پس از انتخاب یک شخصیت، شما قادر خواهید بود تا نواحی مختلف موجود در منطقه‌ی Nebula مانند پایگاه‌ها و دنیای موجودات فضایی را جست و جو کرده و به گشت و گذار در آن‌ها بپردازید. در جریان این سفر پرخطر، شما توانایی‌ها و سلاح‌های متفاوتی را بدست می‌آورید که به شما در این ماجراجویی کمک خواهند کرد.

یکی از تصمیمات مهم این بازی،  انتخاب مسیر و منطقه‌ای است که به آن سفر خواهید کرد. برخی از مناطق بازی منابع زیادی را بدون حضور خطرات فراوان در اختیار شما قرار می‌دهد. این در حالی است که یک پایگاه فضایی دورافتاده ممکن است به قتل‌گاه شخصیت انتخابی شما تبدیل شده و باعث به هدر رفتن بخش عظیمی از منابع شما شود.

همچنین در جریان این مراسم تایید شد که این بازی در زمان عرضه به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید