تاریخ انتشار Void Bastards برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ مشخص شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

بازی Void Bastards سال گذشته منتشر شد و توانست نظر مثبت بسیاری از کاربران و منتقدین را به سمت خود جذب کند. این بازی که پیش از این تنها در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان قرار گرفته بود، در آینده‌ی نزدیک برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد.

شرکت هامبل باندل (Humble Bundle)، ناشر بازی Void Bastards، اعلام کرده است که این بازی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری (۷ می سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی پیش از این در فهرست عناوین وب‌سایت ESRB لیست شده بود و حالا شرکت هامبل باند انتشار این بازی برای دو کنسول یاد شده را به صورت رسمی تایید کرده است.

اگر با این بازی آشنا نیستید باید بدانید که در Void Bastards شما نقش زندانیانی که تلاش دارند از یک زندان فضایی با نام Sargasso Nebula فرار کنند را ایفا خواهید کرد. در ساخت این بازی از عناوین محبوب و موفقی مانند Bioshock و System Shock 2 الهام گرفته شده است. علاوه بر این، در بازی Void Bastards از المان‌های Rougelike نیز استفاده شده است. با هر بار کشته شدن شما، شخصیت جدیدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که توانایی‌ها و ویژگی‌های خاص و متفاوتی خواهد داشت.

این بازی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید