گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار بازی Void Bastards مشخص شد

اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Void Bastards مشخص شد

بالاخره تاریخ انتشار بازی تیراندازی و استراتژیک Void Bastards مشخص شد. این بازی که در جریان مراسم X018 معرفی شده بود، در تاریخ ۸ خرداد ماه سال جاری (۲۹ می سال ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

بازی‌بازان در این بازی که با الهام از عناوین موفقی مانند System Shock 2 و BioShock ساخته شده است، هدایت یک کشتی فضایی را در دست گرفته و با کنترل گروهی از مبارزان به جنگ با دشمنان مختلف بازی می‌پردازند.

در این بازی، تصمیم‌های شما از اهیمت بسیار بالایی برخوردار هستند. شما باید مسیرهای خود را به دقت انتخاب کرده و تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید با دشمنان مبارزه کرده و یا برای نجات افراد خود از آن محل فرار کنید. با توجه به کثرت دشمنان و تنوع آن‌ها در محیط‌های مختلف، جمع‌آوری و نگه‌داری از منابع مختلف مانند غذا سرنوشت شما در این بازی را تعیین می‌کند.

اگر شخصیت فعلی شما در این بازی کشته شود، شما می‌توانید یکی دیگر از شخصیت‌های همراه خود را جایگزین آن فرد کرده و به راه خود ادامه دهید. البته طبیعی است که توانایی‌ها و قابلیت‌های هر شخصیت با شخصیت دیگر متفاوت خواهد بود. بازی Void Bastards به محض انتشار، به سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز اضافه می‌شود. پس اگر از مشترکین این سرویس هستید، می‌توانید با خیال راحت و در روز عرضه، این بازی را برروی یکی از دو پلتفرم یاد شده تجربه کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

ADS

عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت