تحلیل فنی ۲۲# | بررسی عملکرد بازی Shadow of The Tomb Raider بر‌روی کنسول‌‌ها

۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

با جدیدترین قسمت «تحلیل فنی» خدمت شما کاربران گیمفا هستیم و در این بخش به مرور مهم‌ترین مقالات فنی روز دنیای بازی‌های ویدئویی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

مجموعه Tomb Raider شاید یک سری قدیمی باشد اما از زمان انتشار نسخه های اولیه این سری در دهه ۹۰ میلادی و اوایل نسل ششم تا زمان حال، این سری سعی کرده تا برای برطرف کردن نیاز‌های هر نسل، تکامل یافته و تغیر کند. Shadow of The Tomb Raider به عنوان آخرین نسخه‌ی از سه گانه بازسازی شده و یا شاید آخرین نسخه‌ی نسل هشتمی نیز این سنت را ادامه می‌دهد و شاهد تکامل این بازی از نظر فنی و تکنیکی هستیم. پیشرفت‌هایی که می‌توان آن را مدیون استودیوی ایداس مونتریال و تغییراتی دانست که این استودیو در موتور این بازی اعمال کرده است.

با ما در جدیدترین قسمت تحلیل فنی همراه باشید تا به بررسی عملکرد بازی Shadow of The Tomb Raider برروی کنسول های نسل هشتم بپردازیم.

شما می‌توانید تحلیل فنی بیست و دوم را از طریق کانال گیمفا در وب‌سایت آپارات یا یوتیوب نیز مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

اگر هنوز در خرید بازی Shadow of The Tomb Raider مردد هستید، برای اطلاعات و جزئیات بیشتر می‌توانید نقد و بررسی بازی به قلم محمد آریا مقدم و هایلایت گیمفا با موضوع ۱۵ نکته پیش از خرید بازی Shadow of The Tomb Raider را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید