در نسخه‌های بعدی Assassin’s Creed هم شاهد وجود سیستم انتخاب شخصیت خواهیم بود

۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵

Assassin’s Creed Odyssey اولین نسخه از این سری است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که با انتخاب شخصیتی مذکر و یا مونث به بازی بپردازند. در حالی که در Assassin’s Creed Syndicate شاهد حضور دو شخصیت زن و مرد بودیم اما در آنجا هیچ انتخابی وجود نداشت و به نوعی می‌توانستیم در طول بازی با تغییر شخصیت‌ها به انجام مراحل مختلف بپردازیم. حال به نظر می‌رسد که قرار است این ویژگی به یک استاندارد در این سری تبدیل شود.

Assassin’s Creed Odyssey به شما اجازه می‌دهد تا با انتخاب یکی از دو شخصیت الکسیوس (Alexios) و کساندرا (Kassandra) به انجام مراحل بازی بپردازید. بنابراین این بار برخلاف نسخه‌های قبلی شاهد شخصیتی از پیش تعیین شده نخواهیم بود. حال اگر گمان می‌کردید که این آخرین بار است که شاهد این ویژگی در سری Assassin’s Creed خواهیم بود، باید گفت که اینگونه نیست و در نسخه‌های بعدی هم می‌توانید به انتخاب شخصیت مورد نظر خود بپردازید.

اسکات فیلیپس (Scott Phillips)، کارگردان Assassin’s Creed Odyssey در مصاحبه‌ای با GamesIndustry اعلام کرد که این ویژگی حداقل در عناوین ساخته شده از سری Assassin’s Creed توسط استودیو یوبی‌سافت کوبک (Ubisoft Quebec) وجود خواهد داشت.

من فکر می‌کنم که محدود کردن بازی‌بازان و طرفدارانمان اشتباه است. من نمی‌دانیم چرا ما باید به عقب بازگردیم. ما باید این مسیر را ادامه دهیم و بازی‌بازان و طرفداران بیشتری را به تجربه آن واداریم تا آن را به داستان خود تبدیل کنند.

مطمئنا این روشی جالب برای ساخت شخصیت‌های مختلف خواهد بود اما از طرفی دیگر این نگرانی وجود دارد که شاهد ساخت شخصیت‌های دوست داشتنی نظیر اتزیو (Ezio) نباشیم. با این حال باید منتظر ماند و دید که این مسیر به کجا منتهی می‌شود.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید می‌توانید پیش نمایش بازی که توسط محمد آریامقدم به رشته‌ی تحریر درآمده است را در این نشانی از گیمفا مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار مربوط به بازی به این قسمت مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید