گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی از بازی Infected Shelter منتشر شد

۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

شرکت دارک بلو گیمز (Dark Blue Games) در جریان رویداد EGX 2018 تریلر جدیدی از بازی Infected Shelter منتشر کرد. این بازی به نوعی آخرالزمان را به تصویر می‌کشد و چاشنی سبک rogue-lite را نیز به بازی اضافه می‌کند. این بازی در سال آینده به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

بازی Infected Shelter در میان بازی‌هایی که ویژگی‌ها و اتفاقات آخرالزمان را به خوبی به تصویر کشیدند، نظیر بازی‌های Dead Cells و Castle Crashers، تلاش کرده است تا نگاهی خیره‌کننده اما خونین به جهان آخرالزمان بیندازد.

شما به عنوان بازیکن در این بازی، عضو یک گروه بازمانده در آخرالزمان هستید که باید برای نجات جان خود و بقا در پایان دنیا دیگران را بکشید و آنها را از سر راه بردارید. یک روز به خودتان می‌آیید و می‌بینید که گروه شما به طور کلی متلاشی شده و افراد شما در این وضعیت آخرالزمانی مفقود شده‌اند. شما تصمیم می‌گیرید تا برای پیدا کردن افراد گروه خود و یافتن پاسخ سوالاتتان از آنها در این سرزمین آلوده و پر از دشمنان خطرناک به رهبری افرادی وحشی، پناهگاه خود را ترک کنید و به جست و جوی آنها بپردازید.

هر بار که بازی را باز می‌کنید به شما این امکان داده می‌شود تا یک شخصیت، مهارت یا سلاح جدیدی را باز کنید و ازآن استفاده کنید. همچنین این بازی از حالت تک نفره و حالت آفلاین چند نفره ( تا ۴ نفر) به صورت محلی (local) پشتیبانی می‌کند.

نسخه دسترسی زود هنگام بازی Infected Shelter برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در اواخر امسال و برای کنسول‌‌ها در سال آینده عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید