بازی Moonlighter بیش از ۵۰۰ هزار نسخه فروخته است

۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

بازی Moonlighter، عنوان مدیریت فروشگاه آیتم و دانجن کرالینگ (Dungeon Crawling) استودیوی دیجیتال سان (Digital Sun)، عملکرد بسیار خوبی داشته است. این توسعه دهنده به تازگی اعلام کرده که این بازی در سراسر جهان، به فروشی بالغ بر ۵۰۰ هزار نسخه دست یافته است. محتوای بیشتری برای این بازی در راه است؛ دیجیتال سان با همکاری شرکت ۱۱ Bit Studios قصد دارد تا نخستین بسته الحاقی پولی آن را با نام Between Dimensions عرضه سازد.

این بسته الحاقی، بزرگترین «بسته گسترش دهنده‌یِ این استودیو تا به الان» محسوب می‌شود که حاوی ویژگی‌های متعددی است. ۱۰ دشمن جدید، ۵ مینی باس جدید، سیاه‌چاله‌ی جدید Interdimensional، مجموعه تازه‌ای از زره‌ها، ۱۰ سلاح Trick و NPC جدیدی تحت عنوان The Trader از جمله مهم‌ترین محتوای این بسته گسترش دهنده را تشکیل می‌دهند. تقویت‌های مهارت‌های Rings و فروشگاه ارتقای جدید از جمله دیگر ویژگی‌های Between Dimensions به حساب می‌آیند. بازی‌بازان همچنین با مجموعه‌ای از سلاح‌های جدید روبرو می‌شوند که حاوی شمشیرهای کوتاه و بزرگ، کمان، دستکش و غیره است.

بسته الحاقیِ بازی Moonlighter یعنی Between Dimensions برای عرضه در فصل تابستان ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است. این بسته گسترش دهنده برای تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی مورد بحث در دسترس قرار خواهد گرفت؛ به نظر می‌رسد که بسته مذکور، برروی رایانه‌های شخصی زودتر از بقیه پلتفرم‌ها منتشر می‌گردد. همچنین استودیوی دیجیتال سان تائید کرده است که پورت موبایل این بازی در حال حاضر در دست ساخت و توسعه قرار دارد و تا پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد گردید.

بازی Moonlighter در حال حاضر برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و سیستم عامل‌های ویندوز، لینوکس و مکینتاش در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی منتشر شده از آن در وب‌سایت گیمفا تحت عنوان «اون مونلایت نیست! | نقد و بررسی بازی Moonlighter» را به قلم «محمدحسین باجلان» از این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید