حالت جدیدی به بازی The World Next Door اضافه خواهد شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

سازندگان بازی The World Next Door به تازگی از انتشار یک به‌روزرسانی جدید و رایگان برای این عنوان خبر داده‌اند که در آینده‌ای نزدیک در اختیار طرفداران آن قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسانی یک حالت جدید را به بازی اضافه خواهد کرد که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این مورد باشید.

بازی The World Next Door از سری عناوین به سبک مبارزه‌ای و جالب است که در اواخر ماه مارس برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و نینتندو سوییچ قرار گرفت. به گفته‌ی سازندگان، استقبال بازی‌بازان از این بازی هنوز نتوانسته است رضایت آن‌ها را جلب کند. به همین دلیل آن‌ها در فکر ساخت به‌روزرسانی‌های جدید با ویژگی‌های جذابی هستند که بدون شک طرفداران را خوشحال‌تر خواهد کرد. این بازی داستان شخصیتی به نام Jun را روایت می‌کند که با یادگیری جادوها و مهارت‌های مختلف، به نبرد با دشمنان خود رفته و آن‌ها را از میان می‌برد.

قرار است به‌زودی به‌روزرسانی رایگان دیگری برای این عنوان عرضه شود که حالت Versus را به آن اضافه خواهد کرد. در این حالت بازی‌بازان به صورت دونفره در مقابل هم به رقابت پرداخته و تجربه‌ای هیجان‌انگیز را برای خود رقم خواهند زد. علاوه‌بر این، موسیقی‌های جدیدی برای طرفداران ارائه خواهد شد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. این به‌روزرسانی در تاریخی نامشخص برای تمام پلتفرم‌های ذکر شده منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید