Counter-Strike: Global Offensive رکورد تعداد بازی‌باز هم‌زمان در استیم را شکست

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

این روزها کم‌تر کسی است که نام بازی محبوب و پرطرفدار Counter-Strike: Global Offensive را نشنیده باشد. جالب است بدانید در جدیدترین خبرها این عنوان پرآوازه موفق شده است رکوردی جدید از خود برجای بگذارد.

بازی تیراندازی اول شخص رقابتی شرکت ولو (Valve) که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، روز گذشته توانست به رکورد شگفت‌انگیز ۸۷۶,۵۷۵ بازی‌باز هم‌زمان دست پیدا کند. مطابق این آمار که مستقیماً از طریق داده‌های رسمی فروشگاه استیم منتشر شده‌اند، موفقیت جدید این بازی توانست رکورد ۸۵۰,۴۸۵ نفری که در طی مسابقات MLG Columbus به ثبت رسیده بود را پشت سر بگذارد.

شرایط اخیر بازی Counter-Strike: Global Offensive می‌تواند به خیلی از موارد بستگی داشته باشد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به استقبال بی‌نظیر مردم چین از این عنوان، رایگان شدن آن در سال ۲۰۱۸ و بتل پس Operation Shattered Web که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، اشاره کرد. به‌هر صورت این بازی با حفظ پایداری خود و ثبت رکورد جدید، در حال حاضر بالاتر از عناوین Dota 2 و PUBG در صدر فهرست محبوب‌ترین بازی‌های فروشگاه استیم قرار می‌گیرد.

Counter-Strike: Global Offensive هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی مبتنی بر سیستم عامل‌های ویندوز، لیونکس و مکینتاش و نیز کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار دارد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید