محتویات سالگرد روز شیوع بازی The Last of Us Part II معرفی شدند

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

اگرچه هنوز تاریخ انتشاری برای عنوان The Last of Us Part II مشخص نشده است اما استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) همچنان سعی می‌کند تا با تبلیغات مختلف، هیجان هواداران این مجموعه را برانگیخته و صبر آن‌ها را لبریز کند.

همان‌طور که می‌دانید در دنیای The Last of Us روز ۲۶ سپتامبر تاریخی است که در آن بیماری خطرناک، شیوع پیدا کرد و نه تنها شخصیت‌های اصلی بازی بلکه تمامی جهان آن‌ها را به ویرانه‌ای مبدل ساخت؛ ویرانه‌ای که در آن ترحم معنایی ندارد، کشتن واجب است، بقا حرف اول را می‌زند و طبیعتاً در چنین دنیایی جایی برای عشق نیست.

ناتی داگ نیز قصد دارد به مناسبت سالگرد “روز شیوع” که تا مدتی دیگر (چهارشنبه ۴ مهر ماه) وارد آن خواهیم شد، محتویاتی منتشر کرده و احتمالاً هواداران را غافلگیر کند. طبق اعلام وب‌سایت رسمی این استودیو، محتویات در نظر گرفته شده شامل چند آواتار و تِم جدید برای پلی‌استیشن ۴، چند تصویر زمینه جدید و موسیقی متنی از عنوان The Last of Us خواهد بود. البته محتویات دیگری نیز در وب‌سایت رسمی این بازی قرار گرفته اما ناتی داگ از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرده است و همین مورد  نیز موجب شکل‌گیری گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با انتشار اطلاعات یا حتی تریلری جدید از بازی The Last of Us Part II شده است.

عنوان The Last of Us Part II در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید تحلیل و بررسی تریلر‌های دوم و سوم این بازی را از طریق وب‌سایت خبری تحلیلی گیمفا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • pc and ps4 گفت:

  برترین بازی تاریخ بدون شککککککککک همه ی بازیا جلوش یه جوکن Evil Grin

  0
  0
  • صد درصد بهترین بازیه تاریخ
   منبع الهام خیلی از بازیای بعدش، اولین بازیی که گیمرو در خودش گم میکرد چون هشتاد درصد داستانش تو خوده گیم پلی روایت میشد حتی رفتار های شخصیتا با هر واکنش تغییر میکرد نمیدونم با چه منطقی میگن داستانش فقط تو کات سین بود بقیش راه رفتن !!

   بازیی که هنوز با بازیای امروز مقایسش میکنن یعنی فراتر از نسل هفت بود بازیی هنوز نیومده که کیفیت هوش مصنوعی دشمنا و زامبی های لستو داشته باشه حتی انچارد نسل هشتی لذت لست رو نداره، اینهمه جایزه اینهمه تعریف کردن قسمت دومشم کاملا معلوم بود چه شاهکاریه جالبه گرافیکشم کاملا واقعی شده و مثل بازیای دیگه گاد و رد دد ۲ که با وجود عالی بودن با یه نکاه میشه فهمید بازیه اما لست ۲ کاملا واقعیه، اینکه لست یک یا دو بهترین بازیای تاریخن شکی نیست چون از بازیای دیگه جلوترن، خدای جنگ جدیدم فرای نسل هشت بود اما لست همتا نداره
   منتقد معتبر(!) میگه سیستم مبارزاتش فقط مربع زدن بود!!! واسه این ادم میشه دلیل اورد؟!
   توقع داشت مربع سیلی بزنه مثلث مشت وسط سره دشمن بزنه ضربدر لگد و دایره مشت بزنه! همون مربع زدن و مثلث زدناش اصول داشت بسته به میزان نگه داشتن مربع و استفاده از محیط مثل درو دیوار یا لبه بلندی باشی با یه لگد جوئل دشمن مثل توپ شوت میشد

   0
   0
   • “هشتاد درصد داستانش تو خود گیم پلی روایت میشد.” اول از همه تمام ماجرا و پلات و نکات مهم در کاتسین روایت شد و مکالمه ها زیاد به داستان ربطی نداشتن و بیشتر به رابطه کاراکتر ها ربط داشتن.
    دوما یعنی تو فکر میکنی راه رفتن و حرف زدن جزوی از گیمپلی به حساب میاد! گیمپلی که فقط کنترل شخصیت با یک اهرم یا زدن دکمه های WASD نیست. گیمپلی مکانیک و طراحی مرحله داره و بازیکن رو به فکر می اندازه. قبول دارم که بخشی از راه رفتن برای جمع کردن منابع بود ولی بخشی از راه رفتن اضافی بود.
    قبول کن که سیستم مبارزات تن به تن قوی نبود یعنی فقط در حالت قابل قبول بود ولی وقتی که با دارک سولز مقایسه میکنن دیگه آدم نمیتونه ساکت بشه.
    داداش یک ویدئو تو یوتیوب هست به اسم the disappointing aspect of the last of us که با مثال توضیح میده که چرا هوش مصنوعی دلست بد هست. بهم اعتماد کن و اون ویدئو رو نگاه کن.
    “استفاده از محیط مثل درو دیوار یا لبه بلندی باشی با یه لگد جوئل دشمن مثل توپ شوت میشد” چه فرقی داره وقتی که فقط دکمه مربع میزنی؟ مثلا یک بار با مربع آپرکات بزنه و یکبار هم لگد بزنه و یکبار هم مثلا دشمن رو به دیوار بکوبه یا پرتش کنه. چه فرقی میکنه وقتی که دو دکمه مربع رو میزنی و اون دشمن در آخر میمیره؟

    0
    0
    • کل کنترل شخنص از راه رفتن تا مبارزه ی نزدیکو دور گیم پلی بحساب میاد
     سیستم مبارزات لست هیچ جوره به دارک سولز نمیخوره نمیدونم چرا مقایسشون میکنن اتفاقا گیم پلی مبارزاتش بخاطر هوش مصنوعی متغیرش همیشه یکجور نیست و گیمرو ب فکر میندازه مخصوصا تو مخفی کاریش این ینی طراحی مراحلش عالی بود هر دفعه بازیش کنی روی درجه اخر سختی متوجه میشی مثل انسان فکر میکنن و قایم میشن تا خفتت کنن،سوتیش فقط دور دور کردن الی جلو چشم دشمنا بود که درسته مضحک بنظر میرسید اما دیده میشد ضدحال بود پس مهم نیست توی گیم پلی لست ۲ هم یک لحظه اخراش باس فایته قشنگ الی رو دید اما بروش نیاورد و الی دوباره قایم شد! اینا که مهم نیست بنظرم
     درسته فقط مربع رو میزنی اما محیط رو فینیشراش تاثیر داشت، سیستم مبارزاتش پیچیده بود و نمونشو هنوز تو بازیه دیگه ندیدم که بدون فانتزی بودن ب اینصورت طبیعی باشه
     داستانشو نمیخام تحمیل کنم که حتما باید قبول کنی عالی بود چون سلیقست اما گیم پلی خدایی بی نقص بود کوجیکا و کوری بارلوگ و اونهمه متخصص گیم گفتن شاهکاره تنها بازییه که تعصب واسش معنی نداره واقعا عالیه

     0
     0
 • S.IOWA گفت:

  گیم‌پلی و تریلر بده لعنتیی هلاک شدیم باو

  0
  0
 • ساز مخالف گفت:

  بازم ی بازی زامبی کشیه دیگه بابا ی نواوری چیزی خسته شدیم از این همه زامبی

  0
  0
 • Masterpiece گفت:

  بدترین چیز اینه که پلی استیشن داشته باشی هم لست و هم گاد رو تجربه کردی باشی بعد بیای ازشون بد بگی

  0
  0
 • Masterpiece گفت:

  من بجای این بحثای مسخره از دو تا بازی اول مورد علاقم لذت میبرم

  0
  0