بسته گسترش‌دهنده جدیدی برای عنوان Seven: The Days Long Gone معرفی شد + تریلر

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

Seven: The Days Long Gone یک عنوان نقش‌آفرینی نسبتا نامعمول در سبک ایزومتریک سندباکس بود که از عنوان Thief الهام گرفته و عملکردهای پارکور بسیاری را ارائه می‌داد. بازی اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه شد و توانست با واکنش نسبتا خوب منتقدان روبرو شود؛ اگر چه بازی قطعا بدون ایراد هم نبود. حال IMGN.PRO و استودیو فولز تئوری (Fool’s Theory)، ناشر و سازنده بازی، بسته گسترش‌دهنده جدیدی را برای این بازی معرفی کرده‌اند.

این بسته گسترش‌دهنده که تحت عنوان Seven: Drowned Past شناخته می‌شود، رایگان بوده و ۷ ساعت گیم‌پلی دیگر را به بازی اضافه می‌کند. Teriel، شخصیت اصلی بازی، به جستجو در یک کشتی غرق‌شده افسانه‌ای خواهد پرداخت و هدف نسبتا آشکار او نیز غارت این کشتی است. کارولینا روکوز (Karolina Kuzia-Rokosz)، مدیر نوآوری بازی، توضیحاتی را در این خصوص ارائه داده است که در ادامه می‌خوانید:

توسعه Seven: The Days Long Gone بیش از سه سال طول کشید و در طول همین زمان بود که ما به یک منحنی داستانی برای Drowned Past دست یافتیم. اما این یک خط داستانی بزرگ بود که نمی‌توانستیم آن را در بازی اصلی اعمال کنیم و نیاز به یک فضای مخصوص به خود را داشت تا بتواند در آن نفس بکشد؛ بنابراین ما تصمیم گرفتیم که به عنوان یک گسترش‌دهنده برروی آن کار کنیم. من خوشحالم که بازی‌بازان می‌توانند در Seven: Drowned Past، ملاقاتی دوباره با جهان Vetrall داشته باشند. آن‌ها ماموریت‌هایی کاملا جدید را تجربه و با شخصیت‌های جدید تعامل خواهند کرد، در مناطقی جدید به گشت و گذار خواهند پرداخت و با انواع جدیدی از دشمنان درگیر خواهند شد. برای بازی‌بازان حرفه‌ای، Seven: Drowned Past بیش از ۷ ساعت گیم‌پلی را ارائه خواهد کرد و این بسته برای تمام کسانی که Seven: The Days Long Gone را خریداری کرده‌اند، رایگان خواهد بود.

بارتوز ماسکلا (Bartosz Moskala) از مالکین شرکت IMGN.PRO نیز در ادامه افزود:

هدف ما این بود که در Seven: Days Long Gone، سبک نقش‌آفرینی ایزومتریک را بازتعریف کنیم، با این وجود نتوانستیم به این هدف دست یابیم. منتقدان و طرفداران در سراسر جهان، نمراتی در محدوده ۴۰ تا ۹۰ به بازی دادند؛ با این وجود آن‌ها به درستی به مشکلات موجود اشاره کردند و ما نیز تقریبا ۶ ماه است که در حال اصلاح این موارد هستیم. به عنوان تقدیری از کسانی که بازی اصلی را خریداری کرده و یا قصد خرید آن را دارند، ما یک بسته گسترش‌دهنده ۷ ساعتی را برای آن‌ها عرضه خواهیم کرد؛ با این امید که آن‌ها ضمن تجربه این گسترش‌دهنده جدید، ملاقاتی دوباره نیز با جهان Vetrall Empire داشته باشند. اما کسانی که تاکنون Seven را تجربه نکرده‌اند قادر خواهند بود تا بازی اصلی را تهیه کرده و بدون هیچ هزینه‌ی اضافی، بسته گسترش‌دهنده را نیز دریافت کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این محتوا را به صورت آنلاین تماشا کرده و در صورت تمایل آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای Seven: Drowned Past اعلام نشده است با این وجود در طول هفته‌های آینده و در رویدادهای Gamescom و PAX، این محتوا قابل بازی خواهد بود.

Seven: Days Long Gone در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید