تماشا کنید: اطلاعاتی از جدیدترین بروزرسانی بازی Seven: The Days Long Gone منتشر شد

۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۴

به تازگی اطلاعاتی از جدیدترین بروزرسانی بازی Seven: The Days Long Gone منتشر شده است که اطلاعاتی از آن را در دسترس ما قرار خواهد داد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

بازی Seven: The Days Long Gone، در دسته عناوین نقش آفرینی و ایزومتریک (isometric) قرار دارد و از بازی نه چندان موفق Thief الهام گرفته شده است. شما در این بازی باید از یک زندان فرار کنید که این زندان در جزیزه Peh قرار خواهد داشت. شخصیت اصلی بازی یعنی Teriel،به لطف پشتیبانی شدن از قدرت‌های شیطانی و فرا انسانی، دارای توانایی‌های متفاوت و کاربردی خواهد بود که بازیکنان در طول بازی از این توانایی‌ها استفاده خواهند کرد. قابلیت شخصی سازی شخصیت اصلی در این بازی گنجانده شده است و می‌توانید قابلیت‌های شخصیت خود را با دریافت و جمع آوری امتیاز های بیشتر، ارتقاء دهید. این بازی توسط استودیو بازیسازی فولز تئوری (Fools Theory) و شرکت IMGN.PRO ساخته شده است و در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

حال به تازگی، سازندگان این بازی اطلاعاتی از جدیدترین بروزرسانی عنوان Seven: The Days Long Gone منتشر کرده اند که با یک تریلر جدید هم همراه شده است. در زمان انتشار بازی، بازیکنان مشکلاتی از قبیل بالا رفتن از موانع و سطوح مختلف را به سازندگان گزارش کردند. همچنین طبق گفته کاربران، یک باگ صوتی عیجب در آکیولیس ریفت (Oculus Rift) وجود داشت که برای بازیکنان آزار دهنده بود. پس از این، استودیو سازنده بازی بروزرسانی‌های شماره ۱٫۰۳ و ۱٫۰۴ را برای حل مشکلات ذکر شده منتشر کرد که تا حدودی توانست اعتراضات کاربران را کاهش دهد.

اکنون بروزرسانی شماره ۱٫۰۵ بازی Seven: The Days Long Gone منتشر شده است که سازندگان در مورد آن توضیحاتی را ارائه داده اند:

از تمامی کسانی که در حال حاضر در حال تجربه بازی Seven: The Days Long Gone هستند، تشکر می‌کنیم. ما قصد داشتیم تا این بازی زود تر از زمان اصلی خود منتشر شود و دلیل آن هم این بود که می‌خواستیم تجربه لذت‌بخش این بازی، برای کاربرانی که منتظر آن بودند در دسترس قرار بگیرد. از این رو، از مشکلات بوجود آمده در بازی آگاه هستیم. دو بروزرسانی اول این بازی جهت رفع مشکلات ابتدایی بازی از قبیل مشکلاتی در بخش مبارزات، سیستم مخفی کاری و پشت‌سر گذاشتن موانع و سطوح مختلف، منتشر شدند که به تجربه بسیار خوب این بازی بهبود می‌بخشید. ما قصد داریم تا با انتشار بروزرسانی‌های متعدد و کاربردی، نتیجه ای قابل قبول را در اختیار کاربران قرار دهیم و از بازیکنانی که مشغول تجربه این بازی هستند، تشکر خواهیم کرد.

ما علاقه‌مند هستیم تا برای کاربران این بازی هدیه‌ای ناچیز تهیه کنیم. هم اکنون در حال ساخت محتوای اضافی جدیدی برای بازی Seven: The Days Long Gone هستیم که به سفر لذت‌بخش بازیکنان به دنیای Peh، افزوده خواهد کرد. باری دیگر از تمام بازیکنانی که در مراحل ساخت بازی به ما کمک کردند و اکنون در حال تجربه این بازی هستند، تشکر می‌کنیم و امیدوار هستیم تا شما در تعطیلات پیش رو، زمان بیشتری را برای انجام این بازی صرف کنید.

تریلر جدید این بازی در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Seven: The Days Long Gone در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و به‌وسیله شبکه استیم، در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید