تماشا کنید: تریلر جدید Seven: The Days Long Gone برروی مخفی‌کاری تمرکز دارد

۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴

Fool’s Theory و IMGN.PRO بمناسبت نزدیک شدن به زمان عرضه عنوان Seven: The Days Long Gone برروی رایانه‌های شخصی، تریلری جدید از گیم‌پلی بازی منتشر کرده‌اند. این تریلر برروی قابلیت مخفی‌کاری تمرکز دارد.

استودیوهای Fool’s Theory و IMGN.PRO بتازگی اعلام کردند که کار ساخت عنوان Seven: The Days Long Gone به اتمام رسیده، و بازی همانطور که برنامه‌ریزی شده بود در تاریخ مقرر منتشر خواهد شد. با این حال گویا سازندگان علاقه‌ای ندارند تا دست روی دست گذاشته و منتظر رسیدن تاریخ عرضه بازی باشند. آن‌ها امروز تریلری جدید از عنوان مذکور به اشتراک گذاشتند که برروی یکی دیگر از مکانیزم‌های بازی تمرکز دارد. امروز ما در مورد مخفی‌کاری خواهیم آموخت… 

Seven: The Days Long Gone عنوانی نقش‌ آفرینی-ایزومتریک است، که بازیکنان در آن کنترل یک دزد را برعهده خواهند گرفت. قاعدتا مفیدترین مهارت یک سارق این است که گرفتار نشود! در گیم‌پلی منتشر شده دقیقا اشاره می‌شود که چطور بازیکنان اینکار را بخوبی انجام دهند. علاوه بر مورد ذکر شده، بازیکنان قابلیت پرت کردن حواس، تله‌گذاری، پنهان شدن و هک کردن سیستم‌های امنیتی را دارا می‌باشند. اما شاید مهم‌ترین ویژگی‌ای که که در بازی وجود دارد، قابلیت سریع کردن گذر زمان است. اگر در نقشه شما اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای افتاد و یا اینکه اگر دوست ندارید منتظر بمانید تا نگهبان از جای خود حرکت کند، می‌توانید به گذر زمان سرعت ببخشید تا به نقطه‌ای برسید که شرایط به سود شما باشد. فقط سعی کنید که از این قابلیت زیاد استفاده نکنید، شاید به ضررتان تمام شود. 

عنوان Seven: The Days Long Gone قرار است در تاریخ ۱ دسامبر (۱۰ آذر) برای رایانه‌های شخصی و با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار عرضه شود. همچنین نسخه کالکتوری برای این عنوان در نظر گرفته شده که شامل: آلبوم موسیقی بازی، کتاب هنری دیجیتالی و یک کتاب راهنما است؛ قیمت این نسخه ۳۹٫۹۹ دلار خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید