تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه Seven: The Days Long Gone منتشر شد

۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵

تریلر سینماتیکی از عنوان Seven: The Days Long Gone منتشر شد، که برروی دنیای پسا آخرالزمانی و داستان بازی تمرکز دارد. با تماشای این تریلر همراه گیمفا باشید.

به مناسبت عرضه Seven: The Days Long Gone، سازندگان بازی استودیوهای Fool’s Theory و IMGN.PRO تریلری سینماتیک از این عنوان منتشر کرده‌اند که برروی داستان بازی تمرکز دارد. Seven: The Days Long Gone عنوانی نقش‌ آفرینی-ایزومتریک است که در آن بازیکنان باید برای فرار از مکانی بنام “زندان غیرقابل فرار” که در جزیره‌ Peh واقع شده، تلاش کنند. بازیکنان در این بازی هدایت Teriel را برعهده خواهند گرفت؛ دزدی که توسط شیطانی کهن بنام Artanak تسخیر شده و این قضیه سبب شده تا وی نیروهای خاصی را بدست آورد. آقای Jakub Rokosz سرپرست تیم‌سازندگان استودیوی Fool’s Theory اظهار داشتند که:

Seven: The Days Long Gone تعریف جدیدی از سبک نقش‌ آفرینی-ایزومتریک را ارائه می‌دهد. در ابتدا شاید بنظر برسد که این بازی یک عنوان معمولی در سبک مذکور، همراه با داستانی درگیر کننده و اکوسیستمی است که به شما و کارهای شما واکنش نشان می‌دهد. اما هدف اصلی ما افزودن چیزی جدید به این سبک است، و در نظر داریم تا تجربه‌ای نو برای کاربرانی که چنین عناوینی را بازی می‌کنند رقم بزنیم. 

Seven: The Days Long Gone سیستمی منحصر بفرد برای بالا رفتن از مکان‌ها و اشیاء مختلف دارد که این اجازه را به شما خوهد داد تا با عبور از هر مانعی با هر ارتفاعی – چه عمودی و چه افقی – تجربه‌ای وسیع‌ از کاوش محیط داشته باشید. این مکانیزم باعث شد تا دستان‌مان بعنوان سازنده پیش از قبل باز باشد، تا بتوانیم در خلق مراحل فرعی خلاقیت بیشتری خرج نمائیم.

در طول بازی بازیکنان قادر خواهند بود تا برای خروج از زندان به دو روش مخفی‌‎‌کاری و یا مبارزه عمل کنند. همچنین لازم بذکر است شخصیت Teriel می‌تواند توسط بروزرسانی‌ها و توانایی‌های جدید شخصی‌سازی شود. عنوان Seven: The Days Long Gone هم‌اکنون از طریق استیم در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر از بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید