شایعه: NieR Automata برای ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

این روزها بازی‌هایی که کاربران ایکس‌باکس وان منتظرشان بوده‌اند، یا برای این کنسول در حال عرضه شدن هستند و یا خبرهایی مبنی بر انتشار آن‌ها برای این کنسول، می‌شنویم. یکی از همین بازی‌ها که شایعه عرضه‌اش برای ایکس‌باکس وان همه جا پیچیده، عنوان NieR Automata است.

کاربران ایکس‌باکس وان می‌توانند از شنیدن این شایعه خوشحال باشند چرا که NieR Automata یکی از تحسین شده‌ ترین عناوین سال گذشته بوده است که توانست به خوبی مورد توجه منتقدین و همینطور بازی‌بازان قرار بگیرد. این بازی شاهکاری توسط Yoko Taro و Platinum Games بود که توانست داستانی زیبا، تاثیر گذار و قابل تامل را ارائه کند که به بهترین شیوه و ماهرانه‌ترین روش روایت می‌شد. جدای از داستان، گیم‌پلی منحصر به فرد این بازی هم مورد توجه بسیاری از منتقدین قرار گرفت و استقبال آن‌ها از این بازی توانست سیل عظیمی از مخاطب را برای این بازی به ارمغان بیاورد. این بازی سال گذشته به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار رسید. عرضه این بازی نقطه ناامیدی دیگری برای کاربران ایکس‌باکس وان که از کمبود بازی انحصاری رنج می‌برند، بوده است که البته به نظر می‌رسد به زودی امکان تجربه این بازی برای این افراد هم فراهم خواهد شد.

طبق آخرین شایعاتی که پیرامون این بازی مطرح شده، به نظر می‌رسد که امسال این بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان هم عرضه خواهد شد. افرادی که این شایعه را مطرح کرده‌اند، همان افرادی هستند که خبر عرضه Crash Bandicoot N.Sane Trilogy برای نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را لو دادند و تریلر Spyro را هم لو دادند. حال این افراد ادعا کرده‌اند که نسخه ایکس‌باکس وان عنوان NieR Automata در دست ساخت است.

همچنین با در نظر گرفتن این که فیل اسپنسر هم اعلام کرده که توجه ویژه‌ای امسال به بازی‌های ژاپنی خواهد داشت، آیا NieR Automata می‌تواند یکی از همین بازی‌ها باشد؟ اول این که امیدواریم اگر این بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان ایکس عرضه شد، با پورت با کیفیتی نسبت به سایر نسخه‌های این بازی روبه‌رو شویم و بازی دچار افت عملکرد نشود؛ دوم این که با همان استقبالی که لیاقتش را دارد روبه‌رو شود چرا که این بازی یکی از بهترین بازی‌های سال گذشته است که تجربه کردنش برای هر کسی واجب است. از طرفی هم شاید کاربران ایکس‌باکس وان به دلیل عدم آشنایی کافی با بازی‌های ژاپنی زیاد از این بازی استقبال نکنند. به هر حال این موضوع هنوز در حد شایعه است و ممکن است هیچ‌ وقت به حقیقت مبدل نشود. باید منتظر باشیم و ببینیم عکس العمل توسعه دهندگان این بازی به این موضوع چیست.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید