گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه کامل عنوان Conan Exiles در ماه مه عرضه خواهد شد

تریلر
نسخه کامل عنوان Conan Exiles در ماه مه عرضه خواهد شد

عنوان Conan Exiles ار حالت دسترسی زود هنگام خارج شده و نسخه کامل آن همراه با بسیاری از ویژگی‌های جدید در ماه مه برای کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

عنوان Conan Exiles حدود چهارده ماه به صورت دسترسی زود هنگام از طریق استیم و مدت کوتاهی نیز برای کنسول اکس باکس وان در دسترس بود. متاسفانه کاربران پلی استیشن ۴ به دلیل نبود سرویسی به مانند دسترسی زود هنگام بر روی این کنسول قادر به تجربه این عنوان نبوده اند. حال به تازگی استودیوی فانکام با انتشار تریلری از عنوان Conan Exiles اعلام کرده است که این عنوان از حالت دسترسی زود هنگام خارج شده و نسخه کامل آن در ماه مه در دسترس قرار می گیرد.

به گفته سازندگان نسخه کامل این بازی با تغییرات بسیاری نیز همراه خواهد بود که از جمله آن‌ها می توان به سیستم مبارزات بهبود یافته، زیست بوم‌های جدید، بهبود مبارزات دشمنان بازی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

ما قصد داشته تا خارج شدن از حالت دسترسی زود هنگام به گونه ای فراتر از این باشد که صرفا آن را برداشته و بعد بگوییم کار ما به اتمام رسیده است. علاوه بر این‌که بازی Conan Exiles برای اولین بار بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرد، این عنوان ویژگی‌های جدید و تغییرات بسیاری را با خود به همراه خواهد داشت که باعث توسعه دنیای بازی می‌شوند و از جمله آن‌ها می توان به بهبود سیستم مبارزات و همچنین مبارزات هیولاهای بازی که با نام “purge” شناخته می‌شوند و بسیاری از تغییرات دیگر اشاره کرد که حقیقتا از عنوان Conan Exiles بازی کاملی خواهند ساخت. اگر هنوز در تهیه این عنوان مردد بوده و یا می‌خواهید برای اولین بار آن را تجربه کنید، تاریخ ۸ مه زمانی است که شما می‌توانید به این ماجراجویی ملحق شوید.

تریلر جدید منتشر شده از عنوان Conan Exiles را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

نسخه کامل عنوان Conan Exiles در تاریخ ۸ مه برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها
نظرات

  1. Justi گفت:

    ببخشید دوستان من تا الان در جریان این بازی نبودم به اون شکل. آنلاین هست یا آفلاین؟

    3Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت