بازی‌های رایگان این هفته استیم

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

هرهفته گروهی از بازی‌ها موجود در استیم رایگان می‌شوند. امروز قصد داریم آخرین دسته از بازی‌های رایگان استیم را به شما معرفی کنیم. این هفته استیم سه بازی رایگان برای کاربران خود قرار داده که در زیر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

اولین بازی این لیست Conan Exiles بوده که در می گذشته منتشر شد. Conan Exiles بازیی در سبک جهان‌آزاد به سبک بقا است که در طی آن باید امپراطوری خود را در سرزمین وحشی بربرها پایه‌گذاری کنید. این بازی را می‌توان در حالت تک‌نفره، چندنفره اشتراکی و یا چند نفره آنلاین انجام داد. در Conan Exiles شما می‌توانید بیابان‌ها را کشف، با هیولاها مبارزه و در نهایت قبیله خود را به حکومت غالب تبدیل کنید. استودیو توسعه دهنده هم اخیرا بروزرسانی‌هایی برای این بازی منتشر کرده پس بنابراین می‌توانیم بگوییم این یک موقعیت خوب برای امتحان این بازی است. این بازی از روز یکشنبه ۱۹ام اسفندماه (۱۰ام مارس) رایگان خواهد شد.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰pلینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دومین بازی از مجموعه رایگان این هفته استیم بازی Warhammer: Vermintide 2 می‌باشد. Warhammer: Vermintide 2 یک بازی در سبک ماجراجویی اول شخص است که در دنیایی خیالی و شاید فانتزی روایت می‌شود. این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی Left 4 Dead دارد با این تفاوت که در Warhammer: Vermintide 2 به جای مبارزه با انسان‌های آلوده با سه همراه خود به مبارزه با قبیله‌های اسکاون (Skaven) و چائوس (Chaos) می‌پردازید. در این بازی شما می‌توانید کارکتر خود را از بین پنج کارکتر موجود در بازی انتخاب نموده و برای مبارزات و مواردی مشابه حدود ۱۵ کلاس مختلف را انتخاب کنید. این بازی هم مانند بازی قبلی از روز یکشنبه ۱۹ام اسفند ماه رایگان خواهد شد.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰pلینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

اما سومین و آخرین بازی رایگان این هفته استیم بازی Hover می‌باشد. در ابتدا باید بگوییم این بازی از روز سه‌شنبه ۲۱ام اسفند ماه رایگان خواهد شد. در Hover شما امکان انجام بازی به صورت تک‌نفره یا چند نفره آنلاین را دارید. داستان اصلی این بازی درمورد پارکور سریع در شهری خیالی است و شما به عنوان رهبر گروه می‌توانید تیم خود را به هرنقطه از این شهر هدایت کنید. اندازه محیط شهری قابل استفاده در این بازی به نسبت بزرگ بوده و می‌توان گفت Hover یک بازی جهان آزاد در سبک خود است.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰pلینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p

نظر شما کاربران گیمفا دررابطه با بازی‌های فوق چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید