تریلری از محتویات بسته الحاقی Isle of Siptah بازی Conan Exiles منتشر شد

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

به تازگی طرفداران بازی چند نفره و بقا-محور استودیوی فان‌کام (Funcom) یعنی Conan Exiles که از مجموعه‌ی سینمایی Conan the Barbarian برای توسعه‌ی آن الهام گرفته شده است، بسته الحاقی Isle of Siptah را به صورت دسترسی زودهنگام برروی فروشگاه استیم (Steam) دریافت کردند. این نسخه‌ی دسترسی زودهنگام هم‌اکنون ۱۹٫۹۹ دلار در فروشگاه استیم قیمت دارد و استودیوی فان‌کام اعلام کرده است که نسخه‌ی کامل و رسمی بسته الحاقی Isle of Siptah با قیمت بیشتری در سال ۲۰۲۱ به فروش خواهد رسید.

طرفداران بازی Conan Exiles می‌توانند با دریافت این بسته الحاقی به یک جزیره‌ی مرموز و گسترده سفر کنند. در این جزیره انواع موجودات منحصر به فرد و سیاه‌چال‌های جدیدی تحت عنوان Vaults قرار دارند که کاوش و ماجراجویی در آن‌ها علاوه بر چالش‌های مختلف، جوایز ارزشمندی را به همراه دارد. همچنین این بسته الحاقی مجموعه‌ای از محتویات اضافه به مانند اسلحه و زره را به بازی خواهد افزود و از همین رو استودیوی فان‌کام به تازگی تریلری از سه زره مختلف را منتشر کرده است تا بازی‌‌بازان این محتوا بیشتر آشنا شوند.

اخیرا در کانال شبکه‌ی اجتماعی یوتیوب (YouTube) استودیوی فان‌کام، آقای برونو نونس (Bruno Nunes) طراح ارشد بازی Conan Exiles ویدئویی را به صورت زنده به هواداران این عنوان نشان داد و در آن به بررسی زره‌های کلاس سبک، معمولی و سنگینی که قرار است در آینده به بازی افزوده شوند، پرداخت و از ویژگی‌ها و مزایای آن‌ها در مبارزات مختلف نام برد. آقای نونس اظهار داشت که طراحی و رنگ‌بندی این زره‌های منحصر به فرد از لباس‌های مخصوص نژادهای برتر جزیره‌ی Isle of Siptah الهام گرفته شده است. این نژاد انسان‌ها را به بردگی می‌گرفتند و گاهی از از اعضای بدن و استخوان‌های آن‌ها برای تزئینات وسایل جنگی خود بهره می‌برده‌اند. همچنین طراح ارشد بازی Conan Exiles افزود که سیاه‌چال‌های جدید بازی Conan Exiles که Vaults نام دارند، دارای موجودات عجیب و غریب، معماها و چالش‌های باستانی به همراه آیتم‌های ارزشمند خواهند بود.

به گفته‌ی آقای نونس، اولین زره از زنجیرها و موارد تزئینی مختلف به مانند استخوان و مهره‌های رنگارنگ تشکیل شده است که در اصل مربوط به رقصنده‌ها و افرادی بوده که به سرگرم کردن دیگران مشغول می‌شده‌اند. زره دوم که از الیاف و چرم بیشتری برخوردار بوده و در واقع از لباس‌های آهنگران الهام گرفته شده است. در نهایت سومین زره که در ویدئوی مذکور معرفی می‌شود، حالت تهاجمی‌تری دارد و از صفحات سنگین آهنی برای جنگجویان بزرگ ساخته شده است. هرسه زره نشان داده شده ماسک‌ها و کلاه‌خودهای منحصر به فردی خواهند داشت که باز هم طراحی مربوط به رسومات و رفتارهای نژادهای برتر جزیره‌ی Isle of Siptah دارند.

بسته الحاقی Conan Exiles: Isle of Siptah هم‌اکنون به صورت دسترسی زودهنگام برروی فروشگاه استیم در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد و قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی به صورت کامل و رسمی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴  در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. شما در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر جدیدی از این بسته الحاقی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید