بازی‌های رایگان سرویس پلاس پلی‌استیشن در ماه آوریل مشخص شدند

۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

از آن‌جایی که کم کم در حال نزدیک شدن به پایان ماه مارس و آغاز آوریل هستیم، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی به تازگی عناوین رایگاه سرویس پلاس در ماه آوریل ۲۰۱۹ را معرفی کرده است. برخلاف ماه گذشته که حسابی باعث خوشحالی طرفداران شد، بعید می‌دانیم بازی‌بازان زیادی از عناوین این ماه لذت ببرند.

اول از هر چیز، ما شاهد بازی Conan Exiles هستیم؛ عنوانی در سبک بقای چندنفره که براساس شخصیت نسبتاً محبوب Conan the Barbarian طراحی شده است. بازی‌بازان باید هر طور که شده در این دنیای خطرناک به بقا ادامه دهند؛ این موضوع شامل شکار برای پیدا کردن غذا، ساخت مکانی برای زندگی، مقابله با شرایط وخیم آب و هوایی و… می‌شود.

دومین بازی در نظر گرفته شده برای ماه آوریل، The Surge است؛ یک اکشن نقش آفرینی علمی تخیلی که سری Dark Souls را به عنوان منبع الهام خود انتخاب کرده است. در این عنوان، بازی‌بازان باید با به کار بردن سلاح‌های قوی و ارتقای زره شخصیت اصلی، با دشمنان مختلف مبارزه کنند. البته هنوز مشخص نیست که آیا مشترکین پلاس نسخه‌ی استاندارد بازی را دریافت خواهند کرد یا این‌که نسخه‌ی augmented edition در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال، به احتمال زیاد شاهد نسخه‌ی استاندارد خواهیم بود.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت سونی دیگر قصد ندارد تا عناوین پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا را در میان بازی‌های ماهیانه‌ی سرویس پلاس قرار دهد. این ماه نیز شاهد همین روند هستیم و مشترکین پلاس نباید انتظار بازی دیگری را داشته باشند. این عناوین از تاریخ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ (۲ آوریل ۲۰۱۹) در دسترس قرار خواهند گرفت.

برای آشنایی بیشتر با بازی‌های مذکور، پیشنهاد می‌کنیم این ویدئو را تماشا کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید