بخش تک‌نفره برای بازی Conan Exiles منتشر خواهد شد

۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰
سرمایه گذاری مجدد شرکت Funcom در بازی Conan Exiles

به تازگی اعلام شده که بازی آنلاین Conan Exiles در آینده دارای بخش تک‌نفره خواهد بود و این بخش در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد.

بازی Conan Exiles در سال جاری توسط استودیو فان کام (Funcom) به طور رسمی منتشر شد اما نتوانست در زمان عرضه‌ی خود، نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند و با نمرات متوسط و حتی پایینی رو به رو شد. بعد از انتشار، سازندگان با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف و محتویات مختلف، پشتیبانی پرقدرت خود را از این اثر اعلام کردند و در حال حاضر، این بازی چندنفره نسبت به روز اول انتشار خود، از کیفیت بهتری برخوردار است.

حال با توجه به میزان استقبال بازیکنان از عنوان Conan Exiles، سازندگان تصمیم گرفتند که در کنار بخش چندنفره، یک بخش تک‌نفره و داستانی نیز برای این بازی عرضه کنند تا محتویات آن نسبت به گذشته، به تکامل بیشتری برسد. طبق گفته سازندگان، بخش داستانی این بازی با محوریت اتفاقات زندگی شخصیت اصلی بازی یعنی Conan the Barbarian خواهد بود و به نظر می‌رسد که وقایع هیجان انگیزی در آن رقم بخورد. همچنین هنوز مشخص نیست که این بخش تک‌نفره در چه زمانی به دست کاربران خواهد رسید اما بدون شک، در سال جاری نباید منتظر انتشار آن باشیم. زیرا اعلام شده که این بخش تک‌نفره فعلا در بخش پیش‌تولید قرار داد و نخستین مراحل ساخت آن، در حال سپری شدن است. این بخش تک‌نفره برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

در ادامه سازندگان به این موضوع اشاره کردند که به غیر از گسترش بخش چندنفره‌ی بازی، قصد دارند برروی سرگرمی تک‌نفره و فعالیت‌های آفلاین آن‌ها در بازی نیز، تمرکز کنند و محتویاتی باارزش را به دست آن‌ها برسانند و احتمالا بخش تک‌نفره از کیفیت قابل قبولی برخوردار خواهد بود.

اما بعد از این، استودیو فان کام در رابطه با برنامه‌های آینده این شرکت توضیحاتی را ارائه کرد. در حال حاضر و در بخشی دیگر، استودیو فان کام در حال ساخت یک بازی جدید و انحصاری برای رایانه‌های شخصی است و در این بین، با شرکت کمپانی پتروگلیف گیمز (Petroglyph Games) همکاری دارد. از سویی دیگر، به طور هم‌زمان در حال کار با شرکت راک پاکت گیمز (Rock Pocket Games) است که هنوز بازی در دست ساخت آن‌ها مشخص نیست اما می‌دانیم که در آینده به لطف همکاری با هیروییک سیگنچرز (Heroic Signatures)، یک بازی اکشن چندنفره به دست کاربران خواهد رسید.

در نهایت می‌توانید مطلب نقد و بررسی بازی Conan Exiles را در اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید