بسته گسترش دهنده‌ی Isle of Siptah بازی Conan Exiles معرفی شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Conan Exiles امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی یک بسته گسترش دهنده برای بازی Conan Exiles پرداخت که می‌تواند برای طرفداران جالب توجه باشد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بسته در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Conan Exiles عنوانی در سبک‌های اکشن و بقا است که ابتدا در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. پشتیبانی سازندگان نیز تا این جا از این بازی خوب بوده و آن‌ها هر چند وقت یک بار به انتشار به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی می‌پردازند. چندی پیش هم قفل امنیتی دنوو از این عنوان حذف شد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که استودیوی فانکام (Funcom) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته است.

طبق اخبار جدید سازندگان، امروز آگاه شدیم که بسته گسترش دهنده‌ی Isle of Siptah از تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ (۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) ببه صورت دسترسی زودهنگام برروی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Conan Exiles عرضه خواهد شد. ضمنا این بسته برای دیگر نسخه‌ها در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود که اخبار مربوط به آن را به اطلاع شما خواهیم رساند. از محتویات Isle of Siptah هم باید به نقشه، حالت و سلاح‌های تازه اشاره نمود. در همین راستا، در پایان می‌توانید ویدئویی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید