گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

دورهمی DMC و Shadow of the Colossus!! | پیش نمایش بازی Extinction

پیش‌نمایش
دورهمی DMC و Shadow of the Colossus!! | پیش نمایش بازی Extinction

راستش را بخواهید در تیتر مطلب نمی توانستم که تمام گزینه ها را مطرح کنم و دو گزینه شباهت را نام بردم ولی در واقع اگر بخواهیم به طور کامل از بازی Extinction صحبت کنیم باید گفت این بازی مخلوطی از بازی های Sunset Overdrive ,God of War, Shadow of the Colossus و از همه مهم تر Attack on Titan است و از تمام این عناوین، المان های زیادی در Extinction به چشم می خورد که قضیه را جالب می کند، زیرا که معمولا وقتی چنین است فقط دو حالت در انتها پیش می آید. یعنی یا شاهد یک بازی خیلی خوب و موفق خواهیم بود و یا یک بازی افتضاح و بسیار ضعیف. تاریخ لااقل به من نشان داده است که در اغلب موارد، وقتی یک سازنده که تجربه ای در زمینه ساخت یک ژانر ندارد، دست به ساخت یک بازی AAA و بزرگ در آن ژانر بزند منتقدان زیاد روی خوشی به آن نشان نمی دهند و تا می توانند آن را می کوبند، مخصوصا اگر سازنده هم خیلی نامی و مشهور نباشد.

با نمایش هایی که از Extinction تاکنون دیده ام علاقه ای شخصی به آن پیدا کرده و قطعا فارغ از نمره، آن را تجربه خواهم کرد و از اکنون در لیست من در کنار Biomutant و code Vein قرار دارد که اتفاقا آن ها شباهت هایی با این بازی دارند و احتمال کوبیده شدنشان توسط منتقدان تا خوشبخت شدنشان بیشتر است!

لااقل در اکثر مواردی که من تاکنون شاهد بوده ام چنین اتفاقی رخ داده است و حتی وقتی یک بازی عالی توسط یک تیم نه چندان مطرح که شاید زیاد هوای سایت های بزرگ را نداشته است منتشر می گردد، منتقدان عزیز می زنند دخلش را می آورند و مثال اصلی و بزرگش را هم که دیگر می دانید و نیازی به نام بردن از آن بازی کذایی نیست. با نمایش هایی که از Extinction تاکنون دیده ام علاقه ای شخصی به آن پیدا کرده و قطعا فارغ از نمره، آن را تجربه خواهم کرد و از اکنون در لیست من در کنار Biomutant و code Vein قرار دارد که اتفاقا آن ها شباهت هایی با این بازی دارند و احتمال کوبیده شدنشان توسط منتقدان تا خوشبخت شدنشان بیشتر است! جدا از علاقه شخصی، از نظر جهانی گمان می کنم که این بازی را بیشتر از حدی که لیاقتش باشد خواهند کوبید و توی سرش خواهند زد که البته ابن تنها حس من است و هیچ سندی بر درست یا غلط بودن قطعی آن وجود ندارد.

غول ها ناگهان به سمت شما حمله می کنند و در راهشان هر چه ساختمان و مانع است را خرد می کنند تا به شما برسند که این خراب شدن ساختمان ها و .. با سیستم عالی تحریب پذیری بازی همراه می شود تا هیجان بیشتری به بازی ببخشد و این حس که دشمن دارد شهر و سرزمین و خانه شما را ویران می کند باعث می شود تا نوعی حس انتقام به شما در بازی دست دهد که نقش مهمی را در راستای همذات پنداری بازیباز با پروتاگونیست بازی بر عهده دارد.

در هر صورت تنها چند روزی بیشتر تا عرضه بازی Extinction باقی نمانده است و شاید خیلی از شما هنوز حتی نام این بازی را هم نشنیده و تریلری را از آن مشاهده نکرده باشید. بنابراین در این مطلب قصد داریم تا بر اساس اطلاعات و نمایش هایی که تاکنون از این بازی داشته ایم، در مورد این عنوان صحبت کرده و در مورد بخش های مختلف آن به فراخور اطلاعاتی که داریم، نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا راحت تر بتوانید تصمیم بگیرید که آیا اصلا این بازی از نوع و سبک عناوین مورد علاقه شما هست و ارزش دارد که اطلاعاتش را دنبال کنید و منتظرش باشید یا خیر. پس اگر به هر شکل به داشتن اطلاعات بیشتر در مورد بازی Extinction علاقه مند هستید پیشنهاد می کنم که در ادامه مطلب “پیش نمایش بازی Extinction” با بنده و وبسایت تحلیلی خیری گیمفا همراه شوید.

تا دلتان بخواهید از این گنده بک ها در بازی هست. البته تا دلتان نخواهد هم بازم هست!

بازی Extinction قرار است تا در تاریخ ۳۱ مارچ ۲۰۱۸ برابر با ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ برای پلتفرم های PC ,PS4 و Xbox One منتشر گردد و قطعا یکی از بزرگترین چالش هایی که دارد عرضه در تاریخی ۲۰ روز زودتر از بازی بزرگی به نام God of War است که اتفاقا Extinction شباهت هایی هم به آن دارد و شاید هوشمندانه تر بود اگر تاریخ انتشار این بازی را از زمان عرضه “ابر بازی” به نام God of War دورتر می کردند، زیرا بسیاری از دارندگان پلی استیشن ۴ که جامعه غالب بازیبازان دنیا را تشکیل می دهند، ممکن است مجبور باشند تا با توجه به جیبشان تنها یک بازی را در یک بازه یک ماهه خریداری نمایند و مطمئن باشید که از هم اکنون و شاید از مدت ها قبل، آنها خوب می دانسته اند که برای فصل فروردین و اردبیبهشت تصمیمشان چیست و حتی اگر زمین هم به آسمان بیاید، پولشان خرج بازی غیر از God of War نخواهد شد و در فصل بهار “همه هزینه ها فقط برای God of War میشه!!”

دادشمون پرنده اس رسما… به کوه هم نمی خوره…

به این ترتیب شاید عنوان Extinction از بابت این موضوع ضربه بزرگی بخورد، زیرا که یک بازی کامل ۶۰ دلاری نیز هست. به هر حال صبر می کنیم تا ببینی نهایتا چه سرنوشتی در انتظار این بازی خواهد بود و بازخوردها و فروش آن چگونه می شود و آرزو داریم که با یک بازی خوش ساخت طرف باشیم که لااقل چند ماه بعد که ارزان تر شد و از God of War هم سیر شده ایم، آن را بخریم و تجربه نماییم. باید گفت اگر این بازی از المان های خوب و عالی بازی هایی که از آن ها الهام گرفته به درستی و در جای صحیح استفاده کرده باشد و همین طور ترکیب خوب و صحیحی را از آن ها شکل داده باشد، می توانیم به موفقیت Extinction امیدوار باشیم، در غیر این صورت احتمالا شاهد یک آش شله قلمکار و شلم شوربا خواهیم بود که تکلیفش با خودش هم مشخص نیست و خودش هم نمی داند چه بازی است!!

قبول نیست تو خیلی خوشگلی!!!

یکی از بزرگترین سورپرایزهای مراسم E3 2017 معرفی عنوانی اکشن سوم شخص به نام Extinction بود که توسط سازندگان سری Killer Instinct یعنی Iron Galaxy در حال ساخت بود. با همان اولین نمایش بازی در زمان معرفی آن، نکته ای که بسیار توسط مخاطبین شنیده می شد، شباهت های این بازی با سری مانگا و انیمه فوق محبوب و همینطور بازی Attack on Titan بود و البته سازندگان بازی نیز مشکلی با این موضوع و این که الهاماتی از این سری گرفته اند نداشتند. حتی باید گفت که شباهت ها و الهام هایی که بازی Extinction گرفته است پا را از این هم فراتر گذاشته است و به فیلم های هیولایی کلاسیک سینما مثل Godzilla و Jason and the Argonauts و داستان هایی مثل David and Goliath نیز می رسد، با این تفاوت که در اینجا دیوید کاملا مجهز است و می تواند روی در و دیوار و سقف ها و ساختمان ها حرکت و پرش کند!

برخی از نی هیولاها ابهت زیادی دارند و تا حدی ما را یادکلوسی ها می اندازند. البته فقط تا حدی…

در حوزه بازی های رایانه ای هم باید گفت Iron Galaxy برای ساخت این بازی از عناوین اکشنی با شخصیت های اصلی بسیار سریع و پر تحرک مانند Devil May Cry الهام گرفته است. همچنین در گیم پلی بازی المان ها و الهامات زیادی از ژانر مبارزه ای که استودیو Iron Galaxy در این سبک پیشینه دارد و با آن کاملا اشناست نیز به چشم می خورد. آشنا از این جهت که Iron Galaxy تا کنون بر روی ورژن های ارتقا یافته عناوین مبارزه ای محبوب کپکام مثل Street Fighter 3: Third Strike و Marvel Vs. Capcom 2 کار کرده است. همین طور این سازنده بر روی عنوان Killer Instinct برای کنسول ایکس باکس وان نیز کار کرده و البته یک عنوان مبارزه ای جدید نیز به نام Divekick خلق نموده است. پس با این تفاسیر به نظر می رسد که این استودیو به خوبی با المان های ژانر مبارزه ای آشناست و به نظر می رسد که از این آشنایی، در بازی جدید خود یعنی Extinction نیز بهره برده است.

درو باز کردیم داره میاد عید دیدنی!

در Extinction شما در نقش شخصیتی به نام Avil که یک مبارز تعلیم یافته و آموزش دیده با متدهای باستانی و سنتی مبارزات است، قرار می گیرید. این شخصیت و در واقع بازیباز وظیفه حفظ کردن یکی از معدود سرزمین های باقیمانده انسان ها را از سلطه Ravenii ها بر عهده دارد. این Ravenii ها موجوداتی غول پیکر و عظیم و بسیار شبیه به ارک ها هستند که قصد دارند تا سرزمین و تجهیزات و به طور کلی انسان ها را از بین ببرند. پروتاگونیست بازی با استفاده از شمشیر و شلاق جادویی خود در کنار برخی قابلیت های پارکور مانند شامل پرش های بسیار بلند و … باید در ابتدا سیلی از Ravenii های کوچکتر و اصطلاحا minion ها را بکشد تا نهایتا به هدف های مهم تر و بزرگتر و باس های عطیم الجثه و رهبران Ravenii ها رسیده و کارشان را طی نبردهایی جذاب و حماسی بسازد.

دارن در اتاق اجیلا و شیرینیا رو با جادو ۳ قفله می کنن!

با استفاده از بالا رفتن از روی ساختمان های مختلف شما می توانید به بخش های بالایی بدن این هیولاها برسید و به نقاط ضعف آن ها در بخش سر و گردن آن قدر ضربه بزنید تا سرانجام نوبت به ضربه نهایی و اصطلاحا تمام کننده برسد که با روش هایی بسیار زیبا و خشن این غول های چند ده متری را از پای در خواهند آورد. در بازی انگار هر چه بیشتر  Ravenii می کشید، تعداد بیشتری از آن ها راه خود را به سمت شما می یابند و مدام زیادتر می شوند و باید توانایی ها و قابلیت های Avil را دائما بهبود بخشید و تغییر دهید تا بتوانید از پس تهدیدها بر آیید.

رفتن سر آجیلا و صاحبخونه داره از هوا بر سرشون نازل میشه تا بگه نخود هم بخورید!

همان طور که در ابتدای مطلب نیز خدمت شما عرض کردم، Extinction در بخش های مختلف گیم پلی خود شباهت هایی را به عناوینی بزرگ دارد که این شباهت ها می توان به مبارزات پر تعداد با هیولاهایی بسیار عظیم از طریق بالا رفتن از ساختمان ها و سپس قلع و قمع کردن این هیولاها (Attack on Titan)، مبارزات بسیار سریع بر پایه کمبوهای مختلف و پرتعداد روی زمین و هوا (Devil May Cry)، تمرکز بر مبارزه تک نفره یک انسان با موجوداتی بسیار عظیم (Shadow of the Colossus) و قلع و قمع کردن دشمنان با روش های خشن و تمام کننده هایی خونبار (God of War) اشاره کرد که همگی در این عنوان به چشم می خورند، ولی مهم، کیفیت استفاده از این الهامات است که باید ببینیم سرانجام در بازی نهایی چطور استفاده شده اند و آیا در حد و حدود کیفیت عناوین نام برده شده که از آن ها الهام گرفته اند، هستند یا خیر.

این عیدی نداده بود خوردنش!!

شما باید در بازی از انواع قابلیت ها و تجهیزات مختلف شخصیت اصلی به بهترین شکل استفاده نمایید تا بتوانید محیط های بزرگ و آزاد بازی را از دشمنان پاکسازی کرده و در این بین مردم بیچاره را نیز از دست minion ها و Ravenii های دیوانه و عصبانی که به دنبال غذا هستند، نجات بدهید. Avil در بازی می تواند لبه های ساختمان ها و بلندی های مختلف را گرفته و بالا برود و از این قابلیت چه برای رسیدن به دشمنان و چه برای فرار کردن از دست برخی از آنها استفاده نماید. Ravenii در بازی اشکال مختلفی دارند و در فرم های گوناگونی رو در روی شما قرار می گیرند. آنها ناگهان به سمت شما حمله می کنند و در راهشان هر چه ساختمان و مانع است را خرد می کنند تا به شما برسند که این خراب شدن ساختمان ها و .. با سیستم عالی تحریب پذیری بازی همراه می شود تا هیجان بیشتری به بازی ببخشد و این حس که دشمن دارد شهر و سرزمین و خانه شما را ویران می کند باعث می شود تا نوعی حس انتقام به شما در بازی دست دهد که نقش مهمی را در راستای همذات پنداری بازیباز با پروتاگونیست بازی بر عهده دارد.

خود پا نکشد قطعا بوی پا می کشد!!!

شما در مبارزات باید قابلیت فوکوس یا تمرکز Avil را پر کنید و همچنین بایستی بخش های مختلف زره های هیولاها را ابتدا از بدن آنها جدا نمایید و سپس به قطع کردن اعضای مختلف بدن این هیولاها بپردازید. بعد از بی حرکت کردن و از کار انداختن یک Ravenii به وسیله قطع پاها یا دست ها، می توانید از بدن آنها بالا بروید و در قسمت سر و گردن آنها با یک حمله شارژ شده سرشان را قطع و کارشان را یکسره نمایید. البته این را هم بدانید که پنجره زمانی شما برای انجام این کارها محدود است و اگر کمی دیر بجنبید و اشتباه کنید، فرصت کشتن هیولا از دست می رود. می دانید چرا؟ چون این Ravenii های لعنتی، قابلیت regeneration یا دوباره رشد کردن اعضای بدن را در اختیار دارند و مجددا دست و پاهایشان در می آید!

گنده شون تویی الان؟

سازندگان بازی امیدوار هستند که Extinction علاوه بر این که یک روند ساده و در دسترس برای تمام بازیبازان دارد، عمق کافی را نیز در گیم پلی خود و در کنار این روند ساده و در دسترس بازی داشته باشد تا بتواند بازیباز را به خود جذب کرده و پای خود نگاه دارد. در گیم پلی بازی شاهد مبارزاتی بر پایه زمان بندی دقیق در ضربه زدن و همین طور حرکت کردن بسیار سریع در محیط و روی در و دیوار و ساختمان ها هستیم و به نوعی باید گفت شما باید با داشتن استراتژی وارد مبارزات شوید تا بتوانید هیولاهای عظیم و غول پیکر ارک مانند را از پای در اورید. همچنین یکی از نکات جالبی که افرادی که موفق شده اند مقداری از این بازی را تجربه نمایند اذعان داشته اند، این است که فضا و اتمسفر واقعی بازی از آن چیزی که تا به حال در نمایش ها و تریلرهای Extinction دیده ایم بسیار بسیار تاریک تر است و شاهد فضایی سنگین و تاریک در بازی هستیم.

عاشق عمل ظریف و لطبف و ملیح قطع عضو در بازی ها هستم!!

ماموریت شما معمولا در طول بازی این است که تعداد معینی از minion ها و غول ها را بکشید و هر چه که در داستان بازی پیشروی می کنید دسته های دشمنان سخت تر و تنوع هیولاهای غول پیکر و دشمننان اصطلاحا elite در بازی بیشتر می شود تا گیم پلی حالتی خسته کننده به خود نگیرد. در واقع در نمایش های بازی هم که تاکنون شاهد بوده ایم به نظر می رسد تنوع دشمنان و غول های بی شاخ و دم بازی بسیار بالاست و تنوع خوبی را از لحاظ مبارزات در اختیار بازیباز قرار می دهند. مثلا یک سری غول های قدرتمند زره طلایی هستند که می توانند دشمنان و مینیون های پرنده را احضار نمایند تا وقتی می خواهید بخش های مختلف زره آن ها را از بین ببرید و به بدنشان برسید، مزاحم کار شما شوند.

نزن لعنتی!! آخرین جمله خدا بیامرز!!

یکی از نکات منفی که برخی از افرادی که توانسته اند Extinction را بازی کنند، مطرح نموده اند، روند دکمه زنی بیهوده و کورکورانه و مبارزات سطحی شمشیرزنی در نبرد با مینیون ها است و در واقع به نظر می رسد که نبرد با دسته های این دشمنان هیچ جذابیت و عمقی ندارد و شاهد شمشیر زنی های سطحی و بی هدف در این بخش هستیم. اما بر عکس این بخش، تمرکز عالی سازندگان بر روی روان بودن حرکت در محیط و به هوا پریدن و حمله های عمودی در عنوان Extinction سبب خلق مبارزاتی آکرویات گونه در بازی شده است که جذابیت خیلی بالایی دارد. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که تجربیاتی که برخی افراد از بازی کردن این عنوان بیان کرده اند زیاد جدید نبوده و از زمان دسترسی چند ساعته آن ها به بازی در نمایشگاه E3 زمان زیادی می گذرد و قاعدتا بازی ممکن است تغییرات خیلی زیادی را نسبت به آن زمان به خود دیده باشد و شاید مواردی که منفی به نظر می رسند نیز در نسخه نهایی بازی رفع شده باشند، هر چند که نباید برعکس این حالت را نیز از یاد برد!

خب با این همه خوشگلی شما چیکار کنیم ما آخه!!

در نهایت و بعد از بیان اطلاعاتی که تاکنون در مورد بازی Extinction داریم و صحبت کردن از تجربه برخی افرادی که چند ساعتی این بازی را انجام داده اند، مثل هر پیش نمایش دیگری باید گفت که این صحبت ها نهایتا در مورد خیلی از بخش های بازی جنبه قطعی ندارند و شاید در نسخه نهایی بازی خیلی از المان ها تغییر کرده باشد که امیدواریم اگر هم این طور است، این تغییرات به سمت مثبت بوده باشند. به هر شکل و با تمام این اوصاف و با این که هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی تا زمانی که خود، کنترل یک بازی را در دست نگیریم و تجربه کنیم نمی توان با قطعیت از موفقیت یا شکست یک بازی صحبت کرد، اما به هر حال با توجه به شواهد و قرائن و اطلاعاتی که از یک عنوان منتشر می شود می توان حدس زد که احتمال موفقیت بازی بیشتر است با شکست آن.

اینا اومده بودن همه آجیلا رو (فقط پسته) رو خوردن و عیدی هم ندادن و می خواستن برن که اینطوری شد!!

در مورد بازی Extinction نیز اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم به شخصه فکر می کنم که از لحاظ بازخوردهای جهانی، Extinction عنوانی است که احتمال و شانس موفق شدن و یا شکست خوردن آن تقریبا برابر است و همان قدر که می توانیم به یک تجربه شیرین و لذتبخش امیدوار باشیم، باید احتمال شکست بازی و یا بسیار معمولی بودن آن لااقل از دیدگاه منتقدین را نیز به صورت جدی در نظر داشته باشیم. امیدوار هستیم که در نهایت، چند روز دیگر و در تاریخ ۳۱ مارچ ۲۰۱۸ برابر با ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ که Extinction برای پلتفرم های PC ,PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد، شاهد یک بازی خوش ساخت و جذاب اکشن ماجرایی و هک اند اسلش باشیم که به خوبی از المان های موفق برخی از بزرگترین بازی های تاریخ استفاده کرده است و ترکیبی همگون و جذاب را در اختیار بازیبازان قرار خواهد داد. زمان خیلی کوتاهی تا این که بتوانیم به تجربه Extinction بپردازیم باقی مانده است و تنها باید چند روز دیگر صبر کنیم تا ببینیم نهایتا Iron Galaxy چه آشی برایمان پخته است؟

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. MetallicA گفت:

  سلام سعید جان
  میشه به نظر من تو کامنتای آخرین راهنمای دارک سولز یه نگا بندازی اینجا جاش نیست

  1Thumb up 0Thumb down
 2. گفت:

  خیلی بررسی باحال و با مزه ای بود مخصوصا اینجاش (تا دلتان بخواهید از این گنده بک ها در بازی هست. البته تا دلتان نخواهد هم بازم هست!) Smile
  من مطمعنم این بازی حسابی توسط منتقدا کوبیده میشه بهرحال……

  2Thumb up 2Thumb down
 3. ali2244 گفت:

  سلام آقای آقابابایی خسته نباشید
  چه بازیه جالب و باحالیه اسمی ازش نشنیدم اصلا،از اون بازیاست که هایپ نمیکنه ولی بهش میاد سرگرم کننده باشه نمیگم خوب که نگن بازی نیومده نظر الکی میده،DMC طور باحاله
  طنز هاتون هم مثل همیشه به روز و عالی Grin
  راستی اگه فضولی نباشه پروفایل قبلیتون چی بود داستانش؟ عجیب بود

  1Thumb up 1Thumb down
  • درود بر شما علی جان. خیلی متشکرم ازتون. سلامت باشید انشالله.
   خوشحالم که باعث شد این مقاله این بازی رو بشناسید. بله دقیقا با نظرتون در مورد این بازی موافق هستم.
   باعث افتخارم هست که از نظرتون طنزها و مقاله مفید و خوب بوده. ممنونم از نظر لطفتون.
   علی جان چیز خیلی خاصی نبود. یه نکته ای بود که به دنیای گیم هم مربوطه البته.

   1Thumb up 0Thumb down
 4. AmirHasan گفت:

  بابا سلطان نقد و بررسی تویی …کارشناس های ign اداتورو در میارن داداش… چی نقد میکنه .. منو دیوونه میکنه تو که داش سعید … خدایی خیلی قشنگ نقد کردی … اخه به این خوبی مگه میشه
  بازی رو نظرم گرفت عجب چیزیه لامصب رفت تو لیست خرید

  4Thumb up 1Thumb down
 5. AmirHasan گفت:

  پا قطع کردن فقط کریتوس…. تو god of war 3….. وقتی پاهای اون یارو که سریع میدوید و قطع کرد اون کفش هاشو پاش کرد لامصب از بیخ میکند کریتوس …

  4Thumb up 3Thumb down
 6. sina27 گفت:

  میدونم که این حرفم هیچ ربطی به این پست نداره ولی من دو هفتس که میخوام یه کنسول بگیرم ولی نمیدونم کدومو بگیرم ps4pro درسته که بازیهای انحصاری و عینک واقعیت مجازی داره ولی دوساله دیگه که نسل ۹ داره میاد one x متمعنن بخاطر سخت افزار قویتر بازیهای نسل بعدو بهتر اجرا میکنه حتی شاید تو نسل بعد دیگه ps4pro بازی زیادی براش ساخته نشه………… اگه کسی چیزی راجب این قضیه میدونه لطفاً جواب بده ممنون از سعید آقا بابایی هم بابت این پست تشکر میکنم مثل همیشه عالی بود سعید جان لطفا اگه شما هم راجب این قضیه چیزی میدونید بهم بگید ممنون

  4Thumb up 3Thumb down
  • MetallicA گفت:

   به نظر من پرو بگیر
   اگه نسل بعد، نسل واقعیت مجازی هم باشه بیمه ای

   5Thumb up 1Thumb down
  • درود بر شما. خیلی متشکرم ازتون. لطف دارید.
   اگر نظر شخص من رو میخواید که با ۲۴ سال تجربه گیمر بودن بهتون میگم یعنی اصلا حتی این موضوع در حد شک و .. نیست. قطعا پلی استیشن پرو. البته حرف من رو هم کار نداشته باشید چون نظر شخصیه. شعور جمعی گیمرهای دنیا رو هم در نظر بگیرید که چرا تا الان پلی استیشن ۴ حدود ۷۵ میلیون دستگاه فروخته؟ به نظر شما دلیلش چیه؟ خودتون رو از تجربه برترین بازی های تاریخ محروم نکنید تا بعدا هی منتشر بشن و هی شما نتونید بازیشون کنید. این نظر من بود که رک و راست گفتم خدمتتون. یه ذره کیفیت بالاتر تصویر و این بحث های حاشیه ای ۴k و … تنها برای پرت کردن حواس از موضوع اصلی هست یعنی “بازی”. گول این حرف ها رو نخورید همون طور که اکثر گیمرهای دنیا هم اینطور فکر میکنن. البته در نهایت باز هم میگم که این نظر شخصی منه و هرگز دلیلی قطعی بر درست و غلط بودنش نیست بلکه با تجربه ای که شخصا دارم گفتم و البته بر اساس نظر و انتخاب اکثریت بازیبازهای دنیا.

   9Thumb up 2Thumb down
 7. Mohammad361 گفت:

  از گرافیکش خیلی خوشم میاد امیدوارم بازی تجربه خوبی به کاربر بده

  1Thumb up 0Thumb down
 8. mojtaba33 گفت:

  گرافیک بازی اینجوری که من دیدم شبیه بازی borderlands یا همون سل شید هست که خوب این موضوع برای من به شخصه خیلی جالب نیست تو بخش هنری شاید نمره خوبی بگیره اما تو بحث فنی چیز خاصی نداره گیم پلی بازی هم اگه دارای تنوع اسلحه کمبو باشه صدرصد تکراری نمیشه درکل ارزش تجربه کردن رو داره

  3Thumb up 0Thumb down
 9. ممنون سعید جان خسته نباشی,سال جدید رو هم تبریک میگم بهت ایشالا سال گیمی و غیر گیمی خوبی داشته باشی و پر باشه از سولز کلون های درجه یک برامون Wink
  در مورد Extinction یه چیزی رو مطمئنم اونم اینه که با یه بازی سرگرم کننده طرفیم نه بیشتر و با توجه به تریلرهای طولانی که از گیم پلیش دیدم تمام بازی ختم میشه به کشتن باس هایی که خیلی روش کشتنشون با هم فرق نداره و یه جورایی اغراق شده درموردشون.

  0Thumb up 0Thumb down
  • درود بر شما عباس عزیز. خیلی خیلی ممنونم ازتون. سلامت باشید. منم سال جدید رو خدمتتون تبریک میگم و انشالله که شما و خانواده محترمتون سالی پر از برکت و موفقیت و سلامتی داشته باشید و البته همونطور که فرمودید پر از سولز و ریمستر سولز و بلادبورن ۲ و سولز کلون.
   بله به نظر میرسه که همینطور باشه که فرمودین

   0Thumb up 0Thumb down
 10. خسته نباشی سعیدجان…امیدوارم قشنگ از آب در بیاد اونم با این قرض و قوله هایی که از بازیای معروف گرفته…به قول خودتون فعلا داریم آماده میشیم برای به خاک و خون کشیدن آزگارد! اینو بعدا میدادن بیرون بیشتر ب چشم میومد…موفق باشید

  4Thumb up 0Thumb down
 11. milad.ps4.sony گفت:

  سلام ممنون سعید جان بازیش خیلی به دلم نشست امیدوارم عالی از اب در بیاد دست گلت درد نکنه بخاطر GIF ها به دل مینشونه بازی رو حتی اگه بد باشه

  0Thumb up 0Thumb down
 12. vergil2max گفت:

  کاملا باهاتون موافقم اقای اقابابایی این بازی هیچ شانسی در برابر خدای جنگ نداره.باید حداقل یکماه دیرتر عرضه میشد.بماند که Biomutant و code Vein به ویژه دارکسیدرز هم قرار امسال عرضه بشن.در کل منم امیدوارم موفق باشن گرچه شک دارم.
  با تشکر.God Of War (25d)

  1Thumb up 0Thumb down
 13. Farzin moradi گفت:

  خسته نباشید سعید اقا واقعا پیش نمایش عالی بود خیلی طنز و خنده دار بود دستت درد نکنه Yes Yes

  0Thumb up 0Thumb down
 14. sina27 گفت:

  ممنون آقا سعید و متالیکا راستش منم پرو بیشتر به دلم نشسته بود البته من از نسل هفت تا الان پی سی گیمر بودم قبل از اونم ps1 قبل اونم سگا و میکرو کلا حدود ۱۴ سال گیمرم بازم از نظراتتون ممنون Wink

  1Thumb up 0Thumb down
 15. LastKings گفت:

  بازیش کپی attack on titan فقط ارک هست به جای تایتان

  0Thumb up 0Thumb down
 16. TERIXA گفت:

  مثل همیشه عالی اسمتون امضاست بالای هر مقاله ای ببینم میخونمش دو تا نویسنده مورد علاقه تو زمینه گیم دارم یکی آقای سید طه رسولی که کم لطف شدن این اواخر یکی هم جنابعالی.

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت